banner461

Nevşehir'de Dere Islah Çalışmaları Yerinde İncelendi...

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve DSİ 12. Bölge müdürü Hayrullah Çoşkun Ürgüp, Avanos İlçelerinde DSİ 12. Bölge Müdürlüğünce yapılan ve yapılacak olan dere ıslah çalışmalarını yerinde incelediler.

banner503
Nevşehir'de Dere Islah Çalışmaları Yerinde İncelendi...
17 Ağustos 2015 Pazartesi 21:16

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve DSİ 12. Bölge müdürü Hayrullah Çoşkun  Ürgüp, Avanos İlçelerinde  DSİ 12. Bölge Müdürlüğünce yapılan ve yapılacak olan dere ıslah çalışmalarını yerinde incelediler.

Projeler yerinde incelendi.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve DSİ 12. Bölge müdürü Hayrullah Çoşkun  Ürgüp, Avanos İlçelerinde  DSİ 12. Bölge Müdürlüğünce yapılan ve yapılacak olan "Dere Islahı” çalışmalarını yerinde inceleyerek projenin son durumu hakkında bilgi aldı.

Projeleri yerinde inceleyen Vali Ceylan, çalışmaların kazasız ve belasız geçmesi dileğiyle işin zamanında yetişmesi için gerekli talimatları vererek, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dere Islah Çalışmalarının Ürgüp'teki inceleme gezisine Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı,Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan,KAPHİP
 Müdürü Levent Ak'ta katıldılar.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.