banner461
banner195

Nevşehir'de Eski Vekil ve Başkanlar Ne Yapacak?

İktidar partisi olması itibariyle AK Parti erken genel seçim öncesinde en çok gözlerin çevrildiği parti durumunda. Parti’de daha önce Milletvekilliği, belediye başkanlığı ya da teşkilatlarda başkanlık görevlerinde bulunan isimlerin yeniden aday olup olmayacakları da merakla bekleniyor.

Nevşehir'de Eski Vekil ve Başkanlar Ne Yapacak?
03 Eylül 2015 Perşembe 21:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İktidar partisi olması itibariyle AK Parti erken genel seçim öncesinde en çok gözlerin çevrildiği parti durumunda. Parti’de daha önce Milletvekilliği, belediye başkanlığı ya da teşkilatlarda başkanlık görevlerinde bulunan isimlerin yeniden aday olup olmayacakları da merakla bekleniyor.

2 Dönem Milletvekilliği yaptıktan sonra 7 Haziran seçimlerinde yeniden aday gösterilmeyen Ahmet Erdal Feralan, Rıdvan Köybaşı, Sarılar Eski Belediye Başkanı Ali Osman İmamoğlu, Kozaklı Eski Belediye Başkanı Erdoğan Çelik, Kozaklı eski ilçe başkanı Ahmet Ensonra,  Gümüşkent Eski Belediye Başkanı Mustafa Arıkan ve Avanos eski ilçe başkanlarından Ramis Doğan gibi isimlerin tekrar aday adayı olup olmayacaklarını önümüzdeki birkaç gün ortaya koyacak.

Söz konusu bu isimlerin parti genel merkezindeki bağlantıları ile görüştükten sonra muhtemelen yeniden aday adayı olma kararı alabilecekleri gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.