banner461
banner195

Nevşehir'de Esnafın Teröre Tepkisi Büyük

Nevşehir’de teröre tepki her geçen gün büyüyor. Doğu ve Güneydoğu illerinden hemen her gün gelen şehit haberleri karşısında il merkezindeki esnafların büyük bir bölümü tepkilerini dile getirmek için işyerlerine, evlerine Türk Bayrağı asıyor.

Nevşehir'de Esnafın Teröre Tepkisi Büyük
09 Eylül 2015 Çarşamba 14:57

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teröre tepki her geçen gün büyüyor. Doğu ve Güneydoğu illerinden hemen her gün gelen şehit haberleri karşısında il merkezindeki esnafların büyük bir bölümü tepkilerini dile getirmek için işyerlerine, evlerine Türk Bayrağı asıyor.

İl Merkezinde Belediye Caddesi üzerindeki esnaflarda teröre tepkilerini dile getirmek amacıyla işyerlerinin önüne Türk Bayrağı astı.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’in de içerisinde yer aldığı Belediye Caddesi esnafları, “Artık ülkemizde her gün şehit haberleri duyup kahrolmak istemiyoruz. Eli kanlı PKK terörüne bir son verilmeli. Vatan evlatlarını artık teröre feda etmek istemiyoruz. Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini hedef alan terör saldırılarının en kısa zamanda sonlandırılması için Silahlı Kuvvetlerimiz, Siyasi iktidar daha yüksek bir irade ortaya koymalı. Terörü Lanetliyoruz” ifadelerinde bulundular.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.