banner461
banner195

Nevşehir'de Faili Meçhul Üç Hırsızlık Olayı Çözüldü

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık ve Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından Nevşehir’de faili meçhul üç hırsızlık olayı çözüldü.

Nevşehir'de Faili Meçhul Üç Hırsızlık Olayı Çözüldü
14 Ocak 2016 Perşembe 12:22

banner143
banner134
 Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık ve Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından Nevşehir’de faili meçhul üç hırsızlık olayı çözüldü

Nevşehir’de ilk olarak 5 Ocak 2016 günü gece 00.30 saatlerinde Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir balıkçıya girerek iş yerinde bulunan yazar kasadan ve manav bölümünde bulunan kasadan yaklaşık 400 Lira paranın yanı sıra 15 kilo kestane çalınmıştı. 7 Ocak 2016 tarihinde ise Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği'ne giren hırsız içeride bulunan gelir gider defteri, tahin, helva, sucuk, Türk kahvesi, kuru soğan, kabak çekirdeği ve ekmek çalındı. Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık ve Dolandırıcılık Bürü Amirliği tarafından her iki hırsızlığın meydana geldiği yerlerde bulunan yaklaşık 25 ayrı iş yerinin güvenlik kameralarının incelenmesi sonucunda her iki iş yerinden hırsızlık yaptığı öğrenilen 38 yaşında ki M.K isimli şahsı yakalandı. Hırsızlık şüphelisinin parmak izlerinin APFİS sistemine yüklendiği zaman da zanlının 9 Ocak 2013 gününde Mehmet Akif Ersoy Mahalleri'nde araç hırsızlığına karıştığı öğrenildi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü’nde alınan ifadesinin ardından Nevşehir Adliyesine sevk edilen zanlı M.K tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.