banner461
banner195

Nevşehir'de İHH Yetimler İçin Çalışıyor

İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği il merkezinde kurduğu stant ile ilimizdeki yetim çocuklara ve ailelerine yardım eli uzatmanın çabası içinde.

Nevşehir'de İHH Yetimler İçin Çalışıyor
07 Kasım 2015 Cumartesi 14:22

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği il merkezinde kurduğu stant ile ilimizdeki yetim çocuklara ve ailelerine yardım eli uzatmanın çabası içinde.

Gülbahçe önündeki yardım otobüsü ve standının 6-7-8 Kasım tarihlerinde kurulmasının ardından 9 ve 10 Kasım tarihlerinde ilçelerde faaliyetlerini sürdürecek olan İHH Nevşehir İl Temsilciliği 11-20 Kasım tarihlerinde yeniden Gülbahçe parkı önünde yer alacak.

Edinilen bilgiye göre; Vakfın ilimizde yürüttüğü bu çalışmalara hayırsever vatandaşlar bir yetime sponsor olarak, zekat ve sadaka vererek, Adak ve Akika kurbanı bağışlayarak, Kırtasiye veya battaniye bağışında bulunarak katkı sağlayabilecek.

Hayırseverler imkanları doğrultusunda yorgan, yastık, battaniye, halı, kilim, yatak, sünger, soba, odun, kömür, beyaz eşya, mobilya, mutfak eşyası, tüp, ocak, zücaciye, ev eşyası veya medikal ürünlerde getirerek yetim ve ailelerine yardım eli uzatabilecekler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.