banner461

Nevşehir'de Kardelen Koleji Yüzme Kurslarına İlgi Büyük

Nevşehir Özel Kardelen Koleji yaz dönemi yüzme kursları başladı.

banner503
Nevşehir'de Kardelen Koleji Yüzme Kurslarına İlgi Büyük
04 Temmuz 2014 Cuma 13:09

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ YÜZME KURSLARI BAŞLADI

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji yaz dönemi yüzme kursları başladı.

 

Özel Kardelen Koleji tarafından her yıl açılan yüzme kursları başladı. Kardelen Koleji tarafından açılan yüzme kurslarına Nevşehir halkı büyük ilgi gösterirken öğrenciler üç grup halinde kurslara katılıyorlar. 200 öğrencinin katılımı ile başlayan yüzme kursları Nevşehir'de Dedeman Otel'de yapılırken Ürgüp ilçesinde ise Türban Otel'de yapılıyor.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı Kardelen Koleji tarafından açılan yüzme kurslarına büyük ilgi gösteren Nevşehir halkına teşekkür etti. Saygılı, '' Her yıl okulumuz tarafından açılan yüzme kursları bu yılda büyük bir katılım ile başladı. Kardelen Koleji yüzme kurslarımıza 200 öğrenci katılırken öğrencilerimiz kurslarımıza üç grup halinde devam ediyorlar. Yüzme kurslarımız alanında tamamen uzman Beden Eğitim  Öğretmenlerimiz tarafından verilirken kurslarımız Nevşehir'de Dedeman Otelde,Ürgüp ilçesinde ise Türban Otelde düzenlenmektedir. Özel Kardelen Koleji tarafından açmış olduğumuz yüzme kurslarımıza büyük ilgi gösteren tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyoruz''dedi.

Özel Kardelen Koleji tarafından açılan yüzme kurslarına öğrencilerin yanı sıra öğrenci velilerinin de büyük bir ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.