banner461
banner195

Nevşehir'de Muhteşem Düğün!

Nevşehir'in tanınmış İş Adamlarından birisi olan Fikret Çakır ve Düz Ailesi arasında gerçekleşen düğünde renkli görüntüler yaşandı.

Nevşehir'de Muhteşem Düğün!
03 Şubat 2014 Pazartesi 15:59

banner143
Çakır ve Düz Aileleri Düğünü
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Galeri esnaflarından Fikret Çakır'ın evladı Mevlüt Çakır ile Ahmet Düz'ün biricik kızları Kevser Düz Esnaf ve Sanatkarlar Odası düğün salonunda gerçekleşen muhteşem düğünle dünya evine girdiler.

Kevser ve Mevlüt ÇAKIR çiftlerinin muhteşem düğün merasimine çok sayıda eş dost ve akraba ile Ürgüp Bahçeli ve Kavak kasabasından değerli davetliler katıldı.

Nevşehir de Düğün Organizasyonlarının bir numaralı firması FİB Ajans Organizasyon tarafından gerçekleştirilen düğün merasimiyle Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası şimdiye kadar görülmemiş bir konsepte süslenen Gelin Yolu Gelin masası ve rengarenk ışıklarıyla Sahnesi ve Fikret Çapacı nını başarılı sunumlarıyla bütün davetlilerden tam not aldı.

Takı merasiminde Damat Mevlüt Çakır a arkadaşları tarafından bir düzine Ayva takdimi düğünde herkesi güldürdü.


Şehir dışında olduğu için düğüne katılamayan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit in genç çiftlere gönderdiği çiçek ve mutluluk telgrafı salonda alkışlarla karşılanırken yine Rusya da çiftlerin akrabası Mevlüt Çakır a telefonla bağlanarak canlı olarak önce genç çiftlere mutluluk dileği sonrasında da Babasına seslenerek Baba hazır ol Sana Ordulu Gelin getiriyorum iki aya kadar düğünümüz yapacağız diye seslendi.Salonda büyük alkış topladı.

FİB Ajans organizasyon ile Ümit Orkestrasının muhteşem seslendirdiği parçalarıyla vur patlasın çal oynasın gönüllerince eğlenen davetliler sahneyi hiç boş bırakmadılar.

İş Adamı Fikret Çakır'ın adına namına yakışır bir düğünle dünya evine giren genç çiftlerin Nikahlarını Nevşehir Belediyesi nikah memuru Ertuğrul Usta kıyarken Nikah şahitliğini ise Celal Çakır ve Sinan Düz yaptılar...

FİB ajans Organizasyon olarak Genç çiftlerimiz Kevser ve Mevlüt ÇAKIR Çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Nevşehir de Düğün,Nişan,Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444
nevsehirorganizayon.com
0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı

Gelin Yolu
Gelin Masası
Kamera Fotoğraf çekimleri
Masa-Sandalye Giydirme
Ses sistemi
Işık Sistemi
Orkestra
Palyaço
Animatörler
İlahi Grubu
Şamdan
Davetiye
Daha bir çok isteğinize uygun seçenekler için geç kalamdan bizi mutlaka arayın. ALO :0 384 212 9 444


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.