banner461
banner195

Nevşehir'de Oto yıkamaya rağbet arttı

Su israfını önlemek için ev ve işyerlerinin ardından su israfının fazla olduğu bazı benzin istasyonlarında da israfı önlemek amacıyla oto yıkama ünitelerini kapatmalarının ardından Nevşehir'de bir çok araç sahipleri Özel Oto yıkama Servislerine yöneldi...

Nevşehir'de Oto yıkamaya rağbet arttı
27 Eylül 2013 Cuma 21:27

banner143
banner134

Sayıca sınırlı olan ve birkaç noktada bulunan bu servislerde, çalışan elemanlar sıraya giren araçları özverili bir şekilde temizleyerek hizmet vermeye çalışıyor. Konu ile ilgili olarak muhabirimize özel bir açıklama yapan Auto Max Oto Yıkama Servisi Sahibi Emrah Zağyapan: “ Firmamaız bünyesinde Oto temizleme, yıkama ve yağlama hizmetlerini veriyoruz. Vatandaşlarımıza açık bir servisiz. Elimizden geldiği sürece en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnsan hayatı için çok önemli olan su tasarrufuna gidilmesi herkese olduğu gibi bizler açısından da memnuniyet vericidir.
Halk arasında araç yıkama çok su harcanıyormuş izlenimi yaratmaktadır. Bazı araç sürücülerimizin meydanlarda aracını yıkarken sürekli hortumdan su akması, başka işlerle ilgilenirken hortumu yere bırakarak suyun boşa akması araç yıkarken çok su kullanılıyor izlenimini vermiştir. Bilinçsizce su kullanmak elbette ki su israfına neden olmaktadır. Oysa biz hava bazlı makineler kullanarak bir oto için; 1 kova temizlik malzemesi içerikli su ve hava bazlı duş için de 1-1,5 litre su harcıyoruz ve kuruluyoruz hepsi bu kadar. Bizim yaptığımız iş su tüketimine değil, emek ve hizmete dayalıdır. ”dedi.

AUTO MAX Oto Yıkama

Adres: Nar cad carşı yolu sok No5/A

GSM: 0538 702 76 57 / Emrah ZAĞYAPAN
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emrah zagyapan - 5 yıl önce
topluma faydalı ve biliçlendirdiginiz için fib habere teşekekür ediyoruz
Avatar
eskili - 5 yıl önce
kolay işdeğil allah yardımcıları olsun çamuru var karı var kışı var beğeneni var beğenmeyeni var..
Avatar
emrah - 5 yıl önce
evet kardeş çok dogru bi yorum