banner461
banner195

Nevşehir'de Pazaryeri Arefe Akşamına Kadar Açık Bulunacak

Nevşehir İl Merkezinde haftanın iki günü hizmet veren Pazaryeri kurban bayramı nedeniyle arefe günü akşamına kadar açık bulunacak.

Nevşehir'de Pazaryeri Arefe Akşamına Kadar Açık Bulunacak
21 Eylül 2015 Pazartesi 23:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde haftanın iki günü hizmet veren Pazaryeri kurban bayramı nedeniyle arefe günü akşamına kadar açık bulunacak.

24 Eylül 2015 Perşembe gününden itibaren başlayacak ve dört gün sürecek olan kurban bayramı nedeniyle Nevşehir modern pazaryerinin 22 ve 23 Eylül tarihlerinde de halka hizmet vereceğini kaydeden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, bayram öncesinde pazaryerinde çok büyük bir yoğunluğun yaşanmasını beklediklerini dile getirdi.

Özmen, “Geçtiğimiz bayramda olduğu gibi halkımızın meyve, sebze ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için pazaryerimiz bu bayramda arefe günü akşamına kadar açık bulundurulacak. Vatandaşlarımız alışveriş merkezlerindeki tüm kolaylıkları pazaryerimizde de bulabilecekler. Şimdiden tüm Nevşehir halkımızın Kurban bayramını kutlar, afiyet içerisinde, huzurlu ve sağlıklı bir bayram dilerim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.