banner461
banner195

Nevşehir'de Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Nevşehir İl Özel İdaresi kaynaklı Nevşehir’deki üreticilere yönelik tarımsal projelerin ele alındığı Proje Değerlendirme Toplantısı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Nevşehir'de Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
04 Kasım 2014 Salı 12:26

banner143
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi kaynaklı Nevşehir’deki üreticilere yönelik tarımsal projelerin ele alındığı Proje Değerlendirme Toplantısı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya İl ve İlçe Tarım Müdürlüklerinden proje sorumluları katıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz burada yaptığı konuşmada, İl Özel İdaresi kaynaklı projelerin daha verimli, sürdürülebilir ve Nevşehir’in tarımsal alt yapısına uygun projeler olmasının önemine dikkat çekerek, yapılacak projelerin kamu kaynaklarının daha verimli değerlendirilmesi ve şehrin tarımsal üretiminde bir karşılığı olması gereken projeler olması gerektiğini dile getirdi. Bu kapsamda, bütün bu konularla ilgili proje birimi oluşturduklarını kaydeden Yılmaz, tarımsal üretime yönelik İl Özel İdare destekli projelerin 2015 yılından itibaren belirtilen normlarda olacağını ifade etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.