banner461
banner195

Nevşehir'de Sarraftan hırsızlık girişimi kameralara takıldı

Ürgüp'te faaliyet gösteren, Mustafa Kılıç ve oğlu Celal Uraz Kılıç tarafından işletilen Kılıç Sarrafiyeye dün 13:00 sıralarında gelen Suriyeli 4 kişi 3.500 dolar bozdurmak istedi.

Nevşehir'de Sarraftan hırsızlık girişimi kameralara takıldı
02 Eylül 2015 Çarşamba 14:58

banner143
banner134

 Ürgüp'te faaliyet gösteren, Mustafa Kılıç ve oğlu Celal Uraz Kılıç tarafından işletilen Kılıç Sarrafiyeye dün 13:00 sıralarında gelen Suriyeli 4 kişi 3.500 dolar bozdurmak istedi.

HELAL PARA KAYSERİ'DEN DÖNDÜ
 

Cebinden çıkardığı desteden 3.500 dolar diye 3.400 dolar vererek zaman kazanan kişiler, parayı tekrar sayıyor ardından el çabukluğuyla paranın yarısını alıp elini cebine atarak cebindeki desteyi çıkarmış gibi izlenim veriyor.


Suriyeli 'Tırnakçılar' Polisten Kaçamadı
 

Tertip ve düzeni ile bilinen Mustafa Kılıç, müşterilerden aldığı desteyi ayrı lastikle koyduğu için kısa sürede 1.800 doların eksik olduğunu farkediyor, son sistem güvenlik kamerasına sahip olan işletmede giriş çıkış kontrol ediliyor ve Ürgüp Emniyetinin başlattığı soruşturma ile şüphelilerin Nevşehir'e giriş yaptıkları, ardından Kayseri'ye intikal ettikleri mobese sistemleriyle çözülerek şüpheliler Ürgüp Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Videosu birazdan...

Haber: Faruk Özzengin


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.