banner461
banner195

Nevşehir'de Seyir halindeki otomobil, Belediye Çukuruna Düştü

Nevşehir merkez Güzelyurt Mahallesi Furkan Sokakta belediye çalışmalarının yaptığı Turan 1 parkı önünde seyir halindeki bir araç yol üzerinde gerekli ve yeterli önlem olmadığı için sürücününde dikkatsizliği sonucu bir araç açılan kanala düştü.

Nevşehir'de Seyir halindeki otomobil, Belediye Çukuruna Düştü
03 Nisan 2015 Cuma 14:34

banner143
Nevşehir de uyarı levhalarının yetersizliği!!
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından Güzelyurt Mahallesi’nin bazı bölgelerinde yağmur sularının Drenaj sistemine bağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında açılan çukurlarda gerekli tedbir ve uyarı levhalarının yetersizliği ile vatandaşın dikkatsizliğide eklenince kaza kaçınılmaz oldu.


Nevşehir de uyarı levhalarının yetersizliği!! Ve Dikkatsizlik...


Bu sabah saatlerinde Güzelyurt mahallesi Furkan sokakta belediye çalışmalarının yaptığı turan 1 parkı önünde seyir halindeki bir araç yol üzerinde gerekli ve yeterli önlem olmadığı için sürücününde dikkatsizliği sonucu bir araç açılan kanala düştü.

Nevşehir merkez Güzelyurt Mahallesi Furkan Sokakta yürütülen Belediye çalışmasında açılan boru hattı çukuruna uyarı levhalarının yetersiz olması nedeniyle 50 UP 729 plakalı araç çukura düştü. Sabah saatlerinde düştüğü bildirilen Araç hala şu saatlerde düştüğü çukurda bekliyor.

Mahalle sakinleri çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için Nevşehir Belediyesi nin yeterli şekilde uyarı levhalarının uygun yerlere yerleştirilmesini ve sürücülerimiziznde daha dikkatli olması için uyardılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
2000 evler toki ile universite arasindaki yol da cok bozuk.
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
levhalara kim uyuyar kapali pazar yerinin oradaki park yapilmaz levhasinina uyan surucu gormedin
Avatar
mücahit kaya - 3 yıl önce
o arabanın sahibinin bence kafası tatlıdır...aleni işaret var orda düşmesi tuhaf...
Avatar
Muntazal Eroğlu - 3 yıl önce @mücahit kaya
belediyenin hatası işte nollack
Avatar
yasin saykılı - 3 yıl önce
Özür dilerim; sol ön tekerin altındakiler, fırın küreği mi acep..! Onların işlevini de mi belediye elamanları öğretecek sürücülere diye düşünmeden edemedim açıkçası..!
Avatar
yol - 3 yıl önce
allah rizasi icin nevsehirde düzgün yol varsa soyleyin...her yer yamalik şehrin girişlerine bir bakin iç kisimlarda bir parke birde yamalı asfalt sokak aralarini soylemiyoruz.
Avatar
Ali kıraç - 3 yıl önce
Yollarımız çook iyî çok şükür, bence hak ettiğimizden fazlası
Avatar
MEMATİ - 3 yıl önce
durmak yok döşemeye devam