banner461
banner195

Nevşehir'de SGK Eğitimleri Sürüyor

Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında, sağlık kuruluşlarında eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Nevşehir'de SGK Eğitimleri Sürüyor
09 Aralık 2013 Pazartesi 10:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında, sağlık kuruluşlarında eğitim çalışmalarına devam ediyor. 

SGK İl Müdür Yardımcısı Erdin Polat ve İl Müdürlüğü Denetmeni Yusuf Acar ile birlikte Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü çalışanlarına yönelik Sosyal Güvenliğin önemi ve Sosyal Güvenlik uygulamaları konusunda Eğitim verildi. 
Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü Konferans Salonundaki eğitimde, Sosyal Güvenlik reformu, Kanunlara göre sigortalılık ve iştirakçilik, geçiş hükümleriyle birlikte Maluliyet uygulamaları ve emeklilik şartları, prim oranları, bildirilmesi ve ödenmesi konularında bilgi verildi. 
Son bir saatinin karşılıklı soru ve cevaplara ayrıldığı eğitim öğlene kadar devam etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derya - 4 yıl önce
bağkur ölüm aylğı 1800 gün istiyor hükümet ssk neden 900 gün tamamlayıp emekli olabiliyor da bağkur lu bu yasadan yararlanamıyor ölümün nerede nezaman geleceği bellimi olur mu bağkurluda bu yasadan yararlansın lütfen yetkililre yalvarıyoruz