banner461
banner195

Nevşehir'de Stk'lardan Milli İradeye Saygı Çağrısı

Nevşehir de bulunan 50 STK nın yer aldığı Nevşehir Milli iradeye saygı platformu yarın saat: 12:30 da Kapadokya kültür merkezinde basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

Nevşehir'de Stk'lardan Milli İradeye Saygı Çağrısı
21 Ocak 2014 Salı 16:10

banner143
banner134
"Nevşehir bu oyunu bozmaya kararlı..."

Milli İrade Platformu son gelişen olayla ilgili açıklama yapacak.

Nevşehir'de 50 ayrı sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek Milli İrade Platformu’nu kurdu.

Platform yarın saat 12.30’daKapadokya kültür merkezinde ülkede gelişen olaylarla ilgili ortak bir açıklama yapacak. Platform, basın açıklamasına milli iradeye saygı duyan tüm Nevşehirlileri davet etti.

Nevşehir de, 50 sivil toplum kuruluşu, “Türkiye hepimizin” başlığı altında Milli İradeye Saygı platformu olarak ortak basın açıklaması yaparak, hükümete destek vermesi bekleniyor.

Karanlıktan Aydınlığa...!

Nevşehir de bulunan 50 STK nın yer aldığı Nevşehir Milli iradeye saygı platformu yarın saat: 12:30 da Kapadokya kültür merkezinde basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

Bir ay boyunca sürmesi planlanan Milli İradeye Saygı Platformu farklı etkinliklerle Ülkeyi kamplara bölmek isteyenlerin karşılarında milli iradeyi bulacağını açıklayarak bu oyunu bozması planlanıyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mürüvvet özkılıç - 4 yıl önce
hükümete ne için destek vercekmişiz? daha fazla ayakkabı kutuları biriktirmeleri için mi? bırakın allah aşkına siz hangi milli iradeye destekten bahsediyorsunuz!! ülkeye sahip çıkmak istiyorsanız yolsuzluk yapanlara hesap sorun !
Avatar
ahmet karcı - 4 yıl önce
nevşehirde 336 stk olduguna göre . % 15 bu organizasyonu destekliyecek demekki.rakam net bilgi net tereddüdüd olan araştırır.
Avatar
HASAN BAYRAK - 4 yıl önce
nevşehi̇r^de si̇yaset olsursa stk lar var olmazsa yok yarin bakacagiz hangi̇ stk'nın adını tanıyacagız.kaçı levha derneği kaçı ilimiz için hangi çalışmalar yapmış...
Avatar
AK - 4 yıl önce
bunun hesabi sanami kaldi mürüvvet hanım hükümet bunun hesabını soruyo zaten köstek olacağına birazcık destek olsan olmazmı
Avatar
DIŞARIDAN - 4 yıl önce
ne ayakkabi kutusuymuş anlamadim nerde bir pretesto olsa her taraf kutu doluyorr
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
yolsuzluk nerde hangi bankanın parası çalınmış vah saf vatandaş vah tayyipe sahip çık yoksa dsp mhp anap koalisyonunumu özlediniz
Avatar
S.V.B - 4 yıl önce
milli iradenin seçtiği aytaç durak yolsuzluk suçlaması ile görevden alınırken bu sözde stk'lar neden miting yapmayı hiç düşünmediler acaba???
Avatar
hasan - 4 yıl önce
inadına akp inadına tayyip memleketi üç kuruşa muhtaç edenler laf ebesi oldu yutmazlar