banner461
banner195

Nevşehir'de Trafik Kontrolleri Arttırıldı

Nevşehir'de Polis ekiplerince şehrin çeşitli noktalarındaki trafik denetimlerine aralıksız devam ediliyor. İşte o denetim noktaları...

Nevşehir'de Trafik Kontrolleri Arttırıldı
04 Şubat 2016 Perşembe 09:44

banner143
banner134
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekiplerince gün içerisinde farklı saatlerde ve şehrin farklı noktalarında gerçekleştirilen uygulamalarda çok sayıda araç denetimden geçiriliyor.

Alınan bilgilere göre, Niğde yolu üzerindeki Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği mevkiinde kontrol noktası kuran ekipler yük ve yolcu taşıyan araçları denetime tabi tutarken, Yeni Kayseri Caddesi üzerinde bulunan ahşap büfeler önündeki uygulama noktasında ise araçlar emniyet kemeri, abartı egzoz, cam filmi ve diğer yönlerden denetleniyor. Ekipler ayrıca günün belli saatlerinde Zübeyde Hanım Caddesinde video kameralı radar cihazlarıyla da hız kontrolleri yapıyor.

Nevşehir’in çeşitli yerlerindeki uygulamaların farklı saatlerde devam edeceğini belirten emniyet yetkilileri, sürücülerin ve yolcuların güvenliği açısından uygulamaların aralıksız olarak devam edeceğini belirttiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.