banner461
banner195

Nevşehirde Trafik Lambası Direkleri Işıklandırılıyor

Nevşehir Belediyesi ekipleri il merkezinde önemli geçiş noktalarındaki trafik lambası direklerini ışıklandırıyor.

Nevşehirde  Trafik Lambası Direkleri Işıklandırılıyor
12 Mayıs 2015 Salı 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi ekipleri il merkezinde önemli geçiş noktalarındaki trafik lambası direklerini ışıklandırıyor.

Yaklaşık 1 aydır süren çalışmalar doğrultusunda Atatürk Bulvarı üzerindeki ve ara yollardaki trafik lambası direklerinin ışıklandırma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Yapılan çalışma ile trafik lambalarının özellikle akşam saatlerinde hem daha fazla dikkat çekmesi hem de görsel bir görünüm kazanması sağlandığı belirtildi. İl merkezindeki hemen hemen bütün trafik lambası direkleri çok yakında güzel bir görünüme kavuşacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
belediye yetkilileri kalbura dönmüş yolları yapsın önce sonra ışıklandırır direkleri
Avatar
Önce Trafik Lambaları - 3 yıl önce
önce meterisde 80 sn kırmızı 12 sn yeşil sorununu, eski hastene karşısında kırmızıya park edenleri trafik lambalarında park yapıp gidenleri çözün sonra ışığa gelsin sıra.
Avatar
Sıradan vatandaş - 3 yıl önce
çarşının ortasında kırmızı ışık ihlalinin haddi hesabı yok,hatalı park heryerde, sinyal vermek nerdeyse hiç yok, trafik polisi denetim o da yok yollar arnavut kaldırımı gibi maşallah.bu direkler de yakışır böyle olunca.
Avatar
BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMİYOR - 3 yıl önce
şehi̇r merkezi̇ndeki̇ kirmizi işiğin süresi̇ni̇n çok uzun yeşi̇l işik süresi̇ni̇n çik kisa olmasi merkezi̇ trafi̇ğe boğuyor. geli̇p geçecek araçlari resmen sen bekle trafi̇ği̇ arttir demek i̇sti̇yor. bu ki̇mi̇n i̇şi̇ne yariyor anlamak mümkün deği̇l.