banner461
banner195

Nevşehir'de Üniversite - Sanayi İşbirliği

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyet, Nevşehir de istihdam ve yatırım konusunda Acıgöl OSB nin parlayan yıldızı APAK Gıda Firmasının CEO'su Muzaffer Leblebici'yi fabrikadaki ofisinde ziyaret etti.

Nevşehir'de Üniversite - Sanayi İşbirliği
23 Ocak 2015 Cuma 21:51

banner143
NEHÜ Rektörü Kılıç'tan APAK Gıda'ya Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
"Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, APAK Şirketler Grubu ile kurduğu yol arkadaşlığıyla sanayi-üniversite işbirliğinin en güzel örneklerinden biri olarak çalışmalarını sürdürüyor..." 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyet Nevşehir’de en fazla istihdam sağlayan ve büyümeye devam eden APAK Gıda Şirketler Grubunun CEO'su Muzaffer Leblebici'yi fabrikadaki ofisinde ziyaret etti.

Bu kapsamda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversite Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında üretim faaliyetlerini gösteren APAK Pazarlama ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.’yi ziyaretlerinde kendilerini APAK Gıda Genel Müdürü Tülay Aslan ve personelleri karşıladı. 


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ile APAK Gıda CEO'su Muzaffer Leblebici üniversite-sanayi iş birliği kapsamında APAK Gıda İşletmeleri arasında gerçekleştirilecek olan üniversite-sanayi iş birliği çalışmaları ile ilgili toplantı yapıldı

Ziyarette APAK Gıda Genel Müdürü Tülay Aslan’dan fabrika hakkında bilgi alan Rektör Kılıç ve beraberindekiler daha sonra fabrikayı gezerek incelemelerde bulundular.

Fabrikanın imal ettiği ürünlerden tadan Rektör Kılıç ziyaretten memnun olarak ayrıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
canilia olmali - 3 yıl önce
İl sinirlarinda en fazla çalışan Ürgüp canilia tekstilde, 320 diye biliyordum demekki
Avatar
nevşehirli50 - 3 yıl önce
muzaffer bey filiz hanımı tebrik ediyorum
Avatar
sanayici - 3 yıl önce
nevşehirin derin yarasına parmak basan apak grubunu canı gönülden kutluyorum nevşehirli olarak özeleştiri yapmanın tamda zamanı varol muzaffer bey
Avatar
Mustafa K. - 3 yıl önce
allah razı olsun diyorum başkada bişey demiyorum
Avatar
acıgöllü - 3 yıl önce
apak acıgölün ve türkiyenin gururu
Avatar
okan - 3 yıl önce
Apagı tebrik ederim başarılarının devamını dilerim .