banner461
banner195

Nevşehir’de Vatandaşlar Yeni Yılı Camide Karşıladı

Nevşehir’de AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ‘’ Çam Ağaçlarını Değil, Camileri Ümmetle Süslüyoruz’’ programı düzenlendi.

Nevşehir’de Vatandaşlar Yeni Yılı Camide Karşıladı
31 Aralık 2014 Çarşamba 20:28

banner143
banner134

 Nevşehir’de AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ‘’ Çam Ağaçlarını Değil, Camileri Ümmetle Süslüyoruz’’ programı düzenlendi.

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Mustafa Paslanmaz Caminde ‘’Çam ağaçlarını değil, camileri ümmetle süslüyoruz’’ programı düzenlendi.  Yatsı namazından sonra başlayan programa konuşmacı olarak katılan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Zülfikar Durmuş bu anlamlı günde programa katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Durmuş burada yaptığı konuşmada, ‘’ Bizler Müslümanlar olarak birbirimize her zaman destek olmalıyız. Bir Müslüman olarak diğer Müslüman din kardeşimizin cehennem azabından kurtulması için elimizden gelen her şeyi yapmakla mükellefiz. Öğrenmek ve öğretmek zorundayız. Burada bizleri bu anlamlı programımızda yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ise yaptığı açıklamada bugün burada düzenlenen programa katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu anlamlı günde bizlerde Ak Gençlik olarak ‘’Çam Ağaçlarını Değil, Camileri Ümmetle Süslüyoruz’’ programı düzenleyerek bu anlamlı güne idrak etmek istedik’’ şeklinde konuştu. 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bakara makara - 3 yıl önce
Şu namaz kılanların vay haline! Onlar ki namazlarından gafildirler ve ona ehemmiyet vermiyorlar. Onlar ibadetlerinde gösteriş yaparlar.""
Avatar
hakan - 3 yıl önce
gençlere bakın maşallah dolmuş taşmış teşkilatla:)heyy gidi nevşehir ak gençlik yatsıda namaz 00:00 dan sonra barda pavyonda kopucaz dürüst olun reklam yapmayın
Avatar
Galip Sayilir - 3 yıl önce
Yeni yıl gecesi, ister şükredersin ister küfredersin. O gecenin dinle ilgisi yoktur. Noel ise 25 Aralık'tır. Bu da Hristayanları ilgilendirir. Sen, 'değerlere' saygılıysan, Hristiyan komşun/arkadaşın varsa tebrik eder işine bakarsın. 31 Aralık'ta isteyen Kuran okur, isteyen çay içer, isteyen sokakta gezer...Yılbaşı gecesi "kutsal" bir gece değil sadece yılın son gecesidir o kadar.
Avatar
salih nurlu - 3 yıl önce
güzel nevşehirimizde tarikatların ve cemaatların bol olduğu nevşehirimizde bu kadar vatandaş mı camiye gelmiş..yazık..