banner461
banner195

Nevşehir’den 13 Kimsesiz Kamu Kurumlarına Yerleştirildi

ile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in bizzat katıldıkları törenle birlikte ilimizden 13 Kimsesiz gencin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirildiğini söyledi.

 Nevşehir’den 13 Kimsesiz Kamu Kurumlarına Yerleştirildi
31 Aralık 2014 Çarşamba 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in bizzat katıldıkları törenle birlikte ilimizden 13 Kimsesiz gencin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirildiğini söyledi.  

Şener, “2828 sayılı kanun kapsamında istihdam hakkından yararlanacak gençler için 25.12.2014 tarihinde Ankara ATO Congresium’ da Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Ayşenur İslam, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katılımıyla kura töreni gerçekleştirilmiştir. Kura töreni sonucunda ilimiz yetiştirme yurdundan reşit olarak ayrılan 13 gencimizin 7’ si Nevşehir’ de, 6’ sı ise Türkiye’nin farklı illerinde yer alan kamu kurumlarına memur olarak yerleştirilmiştir” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.