banner461
banner195

Nevşehir’den Kayseri-Fener maçına çıkartma

Nevşehir den çok sayıda Fenerbahçeli taraftarlar ile Nevşehir Üniversitesi öğrencileri, Pazar günü oynanacak Kayserispor-Fenerbahçe karşılaşmasına gitmek üzere organize oluyor.

Nevşehir’den Kayseri-Fener maçına çıkartma
30 Kasım 2012 Cuma 12:18

banner143
banner134

 Hep birlikte Kayseri-Fener maçına...

 

Nevşehir Üniversitesi öğrencileri, Pazar günü oynanacak Kayserispor-Fenerbahçe karşılaşmasına gitmek üzere organize oluyor.

 

Öte yandan yine Nevşehir den çok sayıda Fenerbahçe taraftarlarıda özel araçlarla ve öze olarak tuttukları minübüslerle , hafta sonu Kayseri'de oynanacak Fener-Kayseri maçına gidecek.

 

Ligte son haftalarda oynadığı maçlarda aldığı güzel sonuçlar sonrası taraftarlarına büyük umut veren Fenerbahçe’yi canlı olarak izlemek üzere çok sayıda taraftar Komşu Kayseri de ki Kadir Has stadında oynanacak olan maça hazırlanıyor.Heyecan dorukta maç günü gündüz Kayseri de sıcaklık 10-12 derece civarında seyrederken akşam saatinde bu sıcaklığın 2 dereceye kadar düşmesi bekelnirken Kadir Has stadında ısıtma sistemi olduğu için bu konuda bir sıkıntı yaşanamayacağı belirtiliyor.

Komşu Kayserispor ise yeni hocasıyla ilk büyük maçına çıkıyor. Her iki takımada başarılar diliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.