banner461
banner195

Nevşehir'den Türkmenlere 129. Yardım Tırı Gönderildi

Kendisini Vatansever aktivistler platformu olarak tanımlayan bir grup Nevşehirli topladıkları yardımları İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği kanalıyla Bayır Bucak Türkmenlerine 129. Yardım tırı yola çıktı.

Nevşehir'den Türkmenlere 129. Yardım Tırı Gönderildi
19 Kasım 2015 Perşembe 14:47

banner143
banner134
Kendisini Vatansever aktivistler platformu olarak tanımlayan bir grup Nevşehirli topladıkları yardımları İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği kanalıyla  Bayır Bucak Türkmenlerine 129. Yardım tırı yola çıktı.


Nevşehir İHH tarafından Bayır Bucak Türkmenlerine yönelik yardım tırları gönderilmeye devam ediliyor. Nevşehir’de bugün düzenlenen tören ile Bayır Bucak Türkmenlerine 129. Yardım tırı dualarla uğurlandı. Vatansever aktivistler platformu tarafından toplanılan Gıda, battaniye, bot, temizlik malzemeleri, kışlık kaban ve montlar Nevşehir İHH kanalıyla Bayır Bucak Türkmenlerine, gönderildi.

Nevşehir İHH Temsilcisi Baki Öncel burada yaptığı açıklamada ilimizden Bayır Bucak bölgesinde yaşayan kardeşlerimize 129. Yardım tırımızı gönderiyoruz. Bu değerli yardımları toplayan Vatansever aktivistler platformuna,teşekkür ediyoruz diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.