banner177
banner195

Nevşehir'e Atanan Yeni Öğretmenler Listesi

2016 yılı ilk atama öğretmen atamaları kapsamında Nevşehir’e atamaları yapılan öğretmenlerin görev yerleri belli oldu.

Nevşehir'e Atanan Yeni Öğretmenler Listesi

banner143
banner134

 Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 2016 yılı ilk atama öğretmen atamaları kapsamında, Nevşehir’e atamaları yapılan ve 2.aşama staj ili tercihleri sonucunda Nevşehir İl emrine yetiştirilmek üzere atanan öğretmenlerin, göreve başlamaları için atandıkları İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine 29.02.2016 Pazartesi gününden itibaren başvurmaları gerektiği belirtildi.

İşte İlimize ataması yapılan öğretmenler, branşları ve atandıkları okullar;

 

 

Adı Soyadı

 

 

Branş

 

 

Okul

 

 

1

 

 

Ayşe DURUŞ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu

 

 

2

 

 

Büşra ORHAN

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu

 

 

3

 

 

Eda BAŞCI

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

 

 

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

 

 

4

 

 

Güldane ASLAN

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

 

 

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

5

 

 

Hasan Burak AYDIN

 

 

İngilizce

 

 

Avanos Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

 

 

6

 

 

İbrahim EĞİNCİ

 

 

İngilizce

 

 

Avanos Anadolu Lisesi

 

 

7

 

 

Selin ARIKAN

 

 

Matematik

 

 

Avanos Anadolu Lisesi

 

 

8

 

 

Pembe Gül SÖYÜK

 

 

Özel Eğitim

 

 

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

9

 

 

Cansu ERSAN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Avanos Cumhuriyet İlkokulu

 

 

10

 

 

Gülşah ERTÜRK

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Avanos Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

 

 

11

 

 

Demet ALTUN

 

 

Türkçe

 

 

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

12

 

 

Fatma YILMAZ

 

 

Türkçe

 

 

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

 

 

13

 

 

Gamze TEKİN

 

 

Türkçe

 

 

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

 

 

14

 

 

Merve BAHARLI

 

 

Türkçe

 

 

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

15

 

 

Şahin BARAN

 

 

Türkçe

 

 

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

16

 

 

Seda YALÇIN

 

 

Felsefe

 

 

Derinkuyu Zeliha Ekmekci Anadolu İ.H.L.

 

 

17

 

 

Merve GUFRAN

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

 

 

Derinkuyu Ortaokulu

 

 

18

 

 

Neslihan DEMİRAY

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Derinkuyu Fatih Ortaokulu

 

 

19

 

 

Hamza UTKU

 

 

Türkçe

 

 

Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

20

 

 

Gamze TUTAL

 

 

Bilişim Teknolojileri

 

 

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

 

 

21

 

 

Firdevs BAŞARICI

 

 

Biyoloji

 

 

Gülşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

 

22

 

 

H.Kübra KÜÇÜKKÖYLÜ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Gülşehir Anadolu Lisesi

 

 

23

 

 

Sultan BAL

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

 

 

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

 

 

24

 

 

Esma ŞİMŞEK

 

 

Matematik

 

 

Gülşehir Anadolu Lisesi

 

 

25

 

 

Özlem YÜKSEL

 

 

Sosyal Bilgiler

 

 

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

 

 

26

 

 

Talha YÜCE

 

 

Bilişim Teknolojileri

 

 

Hacıbektaş Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

27

 

 

Damla TEKİN

 

 

İngilizce

 

 

Hacıbektaş Anadolu Lisesi

 

 

28

 

 

Figüran AYDIN

 

 

İngilizce

 

 

Hacıbektaş Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

29

 

 

Rabia BÜYÜKUÇAR

 

 

Beden Eğitimi

 

 

Kozaklı Anadolu Lisesi

 

 

30

 

 

Esra EREN

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Kozaklı Anadolu Lisesi

 

 

31

 

 

Elife AYDIN

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

 

 

Kozaklı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

 

 

32

 

 

Pınar KALE

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tekn

 

 

Kozaklı Atatürk Ortaokulu

 

 

33

 

 

Gülten ARIK

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Kozaklı Atatürk İlkokulu

 

 

34

 

 

Ali ŞEN

 

 

Türkçe

 

 

Kozaklı Atatürk Ortaokulu

 

 

35

 

 

Mediha ÖZEN

 

 

Almanca

 

 

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

 

 

36

 

 

Ebubekir SINMAZ

 

 

Beden Eğitimi

 

 

Merkez Gazi Osman Paşa Ortaokulu

 

 

37

 

 

Sevda OLGUN

 

 

Bilişim Teknolojileri

 

 

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve T. A.Lis.

 

 

38

 

 

Sevgi ŞENGÜN

 

 

Bilişim Teknolojileri

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

39

 

 

Umut KARADUMAN

 

 

Bilişim Teknolojileri

 

 

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

40

 

 

Abdülkadir GÜNGEN

 

 

Coğrafya

 

 

Nevşehir Lisesi

 

 

41

 

 

Eda BİLİCİ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

 

 

42

 

 

Fatma ŞAHİNER

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

 

 

43

 

 

Havva TOKTAŞ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

 

 

44

 

 

Merve EKER

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

45

 

 

Meryem ERCİYAS

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

 

 

46

 

 

Sevilay ASLAN

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

 

 

47

 

 

Sinem ÖZTÜRK

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik A.L.

 

 

48

 

 

Yasemin DOKUTUR

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

 

 

49

 

 

Zadegül YILDIZ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

 

 

50

 

 

Zeynep VARIR

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

 

 

51

 

 

Fatma AŞIK

 

 

El San.Tek./Nakış

 

 

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek.A.L.

 

 

52

 

 

Kübra DEMİR

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

 

 

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

 

 

53

 

 

Lütfi UZEL

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

 

 

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

 

 

54

 

 

Namık BAL

 

 

Fen Bilimleri/Fen ve Tekn

 

 

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

 

 

55

 

 

Figen ÇAĞLAr

 

 

Görsel Sanatlar

 

 

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

 

 

56

 

 

Hakan KOÇYİĞİT

 

 

Halkla İlişkiler ve Org.

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

57

 

 

Mehmet DERİN

 

 

İ.H.L. Meslek Dersleri

 

 

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

 

58

 

 

Fatma GÜNER

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

 

 

59

 

 

Ferhat KEŞİR

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

60

 

 

Gülşen AKTUĞ

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

 

 

61

 

 

M.Ali ÖZDEMİR

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

 

 

62

 

 

Merve KANTAR

 

 

İlköğretim Matematik Öğr.

 

 

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

 

 

63

 

 

Buket SOLMAZ

 

 

İngilizce

 

 

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

64

 

 

Büşra PAK

 

 

İngilizce

 

 

Nevşehir Lisesi

 

 

65

 

 

İsmail PÜRSÜN

 

 

İngilizce

 

 

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilim. Lisesi

 

 

66

 

 

Kübra CANKER

 

 

İngilizce

 

 

Nene Hatun Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

67

 

 

Yasemin KÖYBAŞI

 

 

İngilizce

 

 

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

68

 

 

Emrah ALP

 

 

Mobilya ve İç Mek Tasrm.

 

 

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

69

 

 

Volkan ÜNSAL

 

 

Mobilya ve İç Mek Tasrm.

 

 

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

70

 

 

Fatih ERDEM

 

 

Muhasebe ve Finansman

 

 

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

71

 

 

İdil ILICAK

 

 

Müzik

 

 

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

 

 

72

 

 

Dilan BAYAZTAŞ

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Merkez 75.Yıl İlkokulu

 

 

73

 

 

Gönül ŞİŞMAN

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Merkez Mehmet Gülen İlkokulu

 

 

74

 

 

Makbule TOPÇU

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Göre İlkokulu

 

 

75

 

 

Rabia SÖZDUYAR

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Merkez 20 Temmuz İlkokulu

 

 

76

 

 

Selman ALBAYRAK

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Merkez Damat İbrahim Paşa Ortaokulu

 

 

77

 

 

Sırma AKBAŞ

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Merkez Toki Gökkuşağı Anaokulu

 

 

78

 

 

Ayşegül KIZMAZ

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez 30 Ağustos İlkokulu

 

 

79

 

 

Gonca DEMİRBAŞ

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez M. AVLANMAZ İmam Hatip O.O.

 

 

80

 

 

Hande CANBOLAT

 

 

Rehberlik

 

 

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

 

 

81

 

 

Hilal Başak GÜRLEK

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

 

 

82

 

 

İmran TÜRKA

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

 

 

83

 

 

Kağan YILMAZ

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez 75.Yıl İlkokulu

 

 

84

 

 

Kübra IRMAK

 

 

Rehberlik

 

 

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

 

 

85

 

 

Medine KARACA

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

 

 

86

 

 

Merve ÖZYÜREK

 

 

Rehberlik

 

 

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

87

 

 

Mustafa ÖZGÜR

 

 

Rehberlik

 

 

Nevşehir Atatürk İlkokulu

 

 

88

 

 

Rüveyda ÇELİK

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez 75.Yıl İlkokulu

 

 

89

 

 

Sultan TÜRK

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez 100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu

 

 

90

 

 

Sümeyye ERDOĞAN

 

 

Rehberlik

 

 

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

 

 

91

 

 

Şule AKDEMİR

 

 

Rehberlik

 

 

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

92

 

 

Aziz ÇETİN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez İcik İlkokulu

 

 

93

 

 

Büşra İÇAÇAN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

 

 

94

 

 

Kübra DİLDÖKEN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

 

 

95

 

 

Kübra ERGİN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez 100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu

 

 

96

 

 

Mehmet BUDAK

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez 20 Temmuz İlkokulu

 

 

97

 

 

Merve HALICI

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez Mehmet Gülen İlkokulu

 

 

98

 

 

M. Emin KOVAYÇİN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu

 

 

99

 

 

Şeyda TAŞKIN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu

 

 

100

 

 

Tuğçe AYTAM

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

 

 

101

 

 

Tuncay KARAKUŞ

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Merkez İncekaralar İlkokulu

 

 

102

 

 

Can Seda AKTÜRK

 

 

Tarih

 

 

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

 

 

103

 

 

Fatma ÇELİK

 

 

Teknoloji ve Tasarım

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

104

 

 

Eda KÖKSAL

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı

 

 

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

105

 

 

Emine YILMAZ

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı

 

 

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

 

106

 

 

Saniye ÖCAL

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı

 

 

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

107

 

 

Ahmet DEMİREL

 

 

Türkçe

 

 

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

 

 

108

 

 

Fadime YILAN

 

 

Türkçe

 

 

Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

 

 

109

 

 

Hatice KÜREKSİZ

 

 

Türkçe

 

 

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

 

 

110

 

 

Mehtap ALTUNKAŞ

 

 

Türkçe

 

 

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

 

 

111

 

 

Nurdan E. BÜLBÜL

 

 

Türkçe

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

112

 

 

Şükriye KARACAKURT

 

 

Türkçe

 

 

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

 

 

113

 

 

Gözde ORAL

 

 

Yiyecek İçecek Hizmetleri

 

 

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

 

 

114

 

 

Mesut AKTAŞ

 

 

Yiyecek İçecek Hizmetleri

 

 

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

115

 

 

Şeref MAAŞOĞLU

 

 

Yiyecek İçecek Hizmetleri

 

 

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

 

 

116

 

 

Ayşegül TOPUZ

 

 

Din Kült. ve Ahl.Bil.

 

 

Ürgüp Mustafa-Veli Halıcı İmam Hatip O.

 

 

117

 

 

Atilla ÖZCAN

 

 

Fizik

 

 

Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

 

 

118

 

 

Ebru AÇAR

 

 

İngilizce

 

 

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

 

 

119

 

 

Hilal ATAY

 

 

İngilizce

 

 

Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu

 

 

120

 

 

Gülsüm ÖZER

 

 

Okul Öncesi Öğrt

 

 

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

 

 

121

 

 

Fatma DURUER

 

 

Rehberlik

 

 

Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

 

 

122

 

 

Tuğba ORAK

 

 

Rehberlik

 

 

Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

123

 

 

Elif ÖZTEKİN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

 

 

124

 

 

Fatma YILMAZER

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Türkan Diker İlkokulu

 

 

125

 

 

H. Gökçe CEYLAN

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Türkan Diker İlkokulu

 

 

126

 

 

Rıdvan KARACA

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Hanife Memiş Aksoy İlkokulu

 

 

127

 

 

Rıdvan ÖKSÜZ

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Hanife Memiş Aksoy İlkokulu

 

 

128

 

 

Samet GÜLER

 

 

Sınıf Öğretmenliği

 

 

Ürgüp Mehmet Dinler İlkokulu

 

 

129

 

 

Burak METİN

 

 

Türkçe

 

 

Ürgüp Atatürk Ortaokulu

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.