banner421
banner461
banner195

Nevşehir'e Kar Geliyor

Nevşehir bugünden itibaren kar yağışının etkisi altına girecek.

Nevşehir'e Kar Geliyor

banner143
banner134

 Nevşehir bugünden itibaren kar yağışının etkisi altına girecek.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre Nevşehir bugünden itibaren kar yağışının etkisi altına girecek. Nevşehir’de hava sıcaklıkları -5 dereceye kadar düşmesi tahmin edilirken hafta sonuna kadar etkili kar yağışı bekleniyor.

 

Nevşehir’de önümüzde ki 5 gün boyunca hava durumu şu şekilde;

 

9 Şubat Pazartesi (Bugün), Karla karışık yağmur bekleniyor, en düşük hava sıcaklığı 1 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 6 derece olacak.

 

10 Şubat Salı, İlimizde kar yağışı bugünden itibaren etkisini göstermeye başlayacak. En düşük hava sıcaklığı -2 derece en yüksek hava sıcaklığı ise 7 derece olması tahmin ediliyor.

 

11 Şubat Çarşamba, Kar yağışı etkisini göstermeye devam edecek. En düşük hava sıcaklığı -2 derece en yüksek hava sıcaklığı ise 2 derece olması tahmin ediliyor.

 

12 Şubat Perşembe, Nevşehir’de kar yağışı etkisini bugünde göstermeye devam edecek. En düşük hava sıcaklığı -3 derece en yüksek hava sıcaklığı 1 derece olması tahmin ediliyor.

 

13 Şubat Cuma, Nevşehir’de kar yağışı yerini bulutlu bir havaya bırakacak. En düşük hava sıcaklığı -5 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 1 derece olması tahmin ediliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ogrenci - 3 yıl önce
Abi okullar tatil olurmu bizi bilgilendir hava durumunu guncelle bize haber aç...