banner461
banner195

Nevşehir’e Muhteşem Yatırım

Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde gerek esnafın gerekse Pazara gelen Vatandaşın yararlanabileceği sosyal üniteler hizmete açıldı.

 Nevşehir’e Muhteşem Yatırım
16 Şubat 2015 Pazartesi 16:19

banner143
Nevşehir’e Muhteşem Yatırım
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde gerek esnafın gerekse Pazara gelen Vatandaşın yararlanabileceği sosyal üniteler hizmete açıldı.

Oda Başkanı Selim Özmen’in ve Yönetiminin oldukça fedakar ve yoğun günler geçirmelerine neden olan Pazaryeri içerisindeki Lokanta, Çay Ocağı, Kahvehane hizmete kazandırıldı.

Şimdilik haftanın iki günü, Pazar ve Pazartesi günleri hizmet veren sosyal tesislerin önümüzdeki günlerde daha fazla Vatandaşa hizmet götürmesi hedefleniyor. İçerisinde Dijitürk yayınlarının da bulunduğu Kahvehanesi, sabahın 5’in den itibaren çorba ve sulu yemek çeşitlerini bulabileceğiniz lokantası ve Çay ocağı ile hizmet vermeye başlayan sosyal tesisler daha ilk günlerinden itibaren esnafın ve halkın ilgisini görmeye başladı.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, sosyal tesislerin yapımında büyük desteği olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ederken, tesislerin Market bölümünün ise kısa zamanda hizmete kazandırılacağını da söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Nevsehire böyle şeyler yakışır helal olsuuuun varolun
Avatar
baki öncel - 3 yıl önce
hizmeti geçenlere asıl teşekkürümü mescid için yapıyorum.. sımsıcak bir ortamda kalabalık bir cemaatle bu gün ikindi namazını kıldım.. böyle hizmetlerinin devamı için dua ettim...güzel bir çalışma olmuş hizmeti geçenlere teşekkürler..
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
birde sosyete pazarının içine ,park yerine yukarıdan akan sularla ilgilenirseniz iyi olur...
Avatar
KEMAL KEMAL - 3 yıl önce
öncelikle güzel olmuş,fakat tuvaletleri çok pis,ve kimse ilgilenmiyor.
Avatar
kursunlu imamı recep sağlık - 3 yıl önce
allah raz
Avatar
mehmet tahir salman - 3 yıl önce
allahu teala razı olsun. en az 400 kişiyi alacak şeklde dizayn etmişler. alttan ısıtma,refah ortam...