banner461
banner195

Nevşehir’e Vali Yardımcısı Ve Kaymakam Atamaları

İçişleri Bakanlığı'nın atama kararları kapsamında Nevşehir'de bir vali yardımcılığı kadrosu ile Acıgöl, Avanos ve Gülşehir kaymakamlıklarında değişiklik yapıldı. Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı atama kararlarına göre, Nevşehir Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin Bolu Vali Yardımcılığı'na, Keskin'in yerine de Boyabat Kaymakamı Ünal Çakıcı atandı.

Nevşehir’e Vali Yardımcısı Ve Kaymakam Atamaları
07 Ağustos 2012 Salı 13:57

banner143
banner134

 İçişleri Bakanlığı'nın atama kararları kapsamında Nevşehir'de bir vali yardımcılığı kadrosu ile Acıgöl, Avanos ve Gülşehir kaymakamlıklarında değişiklik yapıldı. Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı atama kararlarına göre, Nevşehir Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin Bolu Vali Yardımcılığı'na, Keskin'in yerine de Boyabat Kaymakamı Ünal Çakıcı atandı.Şanlıurfa Vali Yardımcılığı'na atanan Avanos Kaymakamı Aylin Kırcı Duman'ın yerine Havran Kaymakamı Mustafa Eldivan getirildi. Eldivan, daha önce de Hacıbektaş Kaymakamlığı yapmıştı.

Nevşehir'de 1 Vali Yardımcısı ve 2 Kaymakamın Görev Yeri Değişti
Gülşehir Kaymakamı Mesut Yakuta da Finike Kaymakamlığı'na atanırken, Yakuta'dan boşalan göreve henüz atama yapılmadı. Bir süredir boş olan Acıgöl Kaymakamlığı'na ise Kars Vali Yardımcısı Murat Demirci atandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.