banner461
banner195

Nevşehir'in Artık Tabipler Konağı Var

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Güzelyurt Mahallesi’nde yaptırılan Tabipler Konağı’nın anahtarı, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından ,Nevşehir Tabip Odası Başkanı Dr. Hakan Serçe’ye teslim edildi.

Nevşehir'in Artık Tabipler Konağı Var
05 Kasım 2013 Salı 10:32

banner143
banner134

 Güzelyurt Mahallesi  80. Yol üzerinde yapımı bir süre önce Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından tamamlanarak hizmete hazır hale getirilen  Tabipler Konağı’nın anahtarı, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından, Tabip Odası Başkanı  Dr. Hakan Serçe’ye teslim edildi.

Ünver, Tabipler Konağı’nın   ulusal veya uluslararası düzeyde tıbbi kongrelere katılan hekimlerin bilgilerini paylaştıkları bir eğitim birimi olarak da değerlendirilebileceğini belirtti.

Nevşehir Tabip Odası Başkanı Dr. Hakan Serçe’de,  şehir genelinde görev yapan doktorların belirli zaman aralıklarında da olsa bir araya gelip dinlenebileceği  ve sohbet edebileceği bir merkezin ,hizmetlerine sunulmasından dolayı  büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Nevşehir Belediye Başkanı Hakan Serçe’ye teşekkür etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.