banner461

Nevşehir'in içmesuyu projeleri incelendi.

DSİ 12. Bölge Müdürlüğü/Kayseri tarafından içme suyu projelerinin yerinde görülmesi ve incelenmesi kapsamında, Nevşehir İçme suyu İnşaatlarına bir seyahat gerçekleştirildi.

banner503
Nevşehir'in içmesuyu projeleri incelendi.
18 Ağustos 2015 Salı 12:10

banner143
banner134
 DSİ 12. Bölge Müdürlüğü/Kayseri tarafından içme suyu projelerinin yerinde görülmesi ve incelenmesi kapsamında, Yozgat İçme suyu İle Nevşehir İçme suyu İnşaatlarına bir seyahat gerçekleştirildi.

Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir’in yanı sıra, İçme Suyu Daire Başkanı Şadiye Yalçın ve Şube Müdürlerinin katıldığı seyahate, Kayseri Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun, Bölge Müdürü Yardımcısı  Yaşar Karagöz ve Proje İnşaat Şube Müdürü Mustafa Biltekin ve ilgili birimler katıldı.

İlk incelemelere Yozgat ilindeki projelerden başlanmış olup, içme suyu projesinin önemine vurgu yapan Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir, 2015 yılı sonu itibari ile projenin bir an önce bitirilmesi talimatını verdi. Daha sonra saha incelemeleri tamamlanarak Nevşehir iline hareket edildi.


İkinci toplantı Nevşehir İçme Suyu İsale hattı Şantiyesinde gerçekleştirildi. Proje hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir işlerin hızlandırılması talimatını verdi.Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir son olarak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.