banner461
banner195

Nevşehirli Dostlarımızı Simit Sarayı'na Bekliyoruz!

Lezzeti sınırları aşan ve Dünya'nın dört bir yanında yüzlerce bayisi olan Dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında el değmeden üretilen farklı lezzetleri siz kıymetli Nevşehirli misafirler ile çarşı mağazası Simit Sarayı Mahalle ve üniversite kavşağı Simit Sarayı Restaurant olarak ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Nevşehirli Dostlarımızı Simit Sarayı'na Bekliyoruz!
26 Eylül 2016 Pazartesi 18:35

banner143
banner134
Lezzeti sınırları aşan ve Dünya'nın dört bir yanında yüzlerce bayisi olan Dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında el değmeden üretilen farklı lezzetleri siz kıymetli Nevşehirli misafirler ile çarşı mağazası Simit Sarayı Mahalle ve üniversite kavşağı Simit Sarayı Restaurant olarak ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma hedefiyle yola çıkan Simit Sarayı, zengin ürün gamı, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisi, geniş kapasiteli soğuk zincir filosu ile dünyanın her yerindeki aynı lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Sabahın ilk ışıklarında 7.00 de açılan mağazalarımız sıcacık taptaze ürünlerimiz ,her daim hazır çorbalarımız, özel demleme çayımız ve çeşitli içecek çeşitlerimiz , hamburger menüden el yapımı yöresel mantıya , çıtır susam kenarlı simit pizzadan menemen ve kavurmalı yumurtayla zengin yemek ve kahvaltı mutfağımızla kapanışa kadar hizmet vermekteyiz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.