banner461
banner195

Nevşehirli Esnafa Önemli Uyarı

Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü önümüzdeki günlerde denetim yaparak gıda maddelerini güneşe maruz kalacak şekilde işletmelerinin dışında satışa sunan esnaflara cezai işlem uygulayabilecek.

Nevşehirli Esnafa Önemli Uyarı
16 Ağustos 2014 Cumartesi 10:42

banner143
banner134

 Esnafa Önemli Uyarı

NEVŞEHİR(MHA) Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü önümüzdeki günlerde denetim yaparak gıda maddelerini güneşe maruz kalacak şekilde işletmelerinin dışında satışa sunan esnaflara cezai işlem uygulayabilecek.

Konuyla ilgili Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasına gönderilen yazıda bu konuda zaman zaman yapılan denetimlerde çeşitli gıda maddelerini güneşe maruz kalacak şekilde satışta bulunan işletmelerin tespit edildiği, önümüzdeki günlerde yapılacak yeni denetimlerde bu işletmelerin aynı şekilde gıda maddelerini güneşe maruz kalacak şekilde satışa sunuyor olmaları itibariyle işletmelere kanunen cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Söz konusu denetimler öncesinde esnafları uyaran Birlik Başkanlığı ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası esnafların cezai işleme maruz kalmamaları konusunda dikkatli olmaları ve gerekli tedbirleri de almaları tavsiyesinde bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.