banner461
banner195

Nevşehirli Gazimiz Ersoy Kabaktepe'de Yenikapı'da

15 Temmuz'da Darbeye karşı koymak için Şehitler Köprüsü’ne giden ve darbeci hainlerce açılan ateş sonrası göğsünden vurularak Gazi olan Nevşehirli Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe'de Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldı.

Nevşehirli Gazimiz Ersoy Kabaktepe'de Yenikapı'da
08 Ağustos 2016 Pazartesi 15:05

banner143
banner134
15 Temmuz’da darbecilere karşı sokağa çıkıp istiklâli ve istikbâli adına duruma el koyan millet, yazdığı destanı Yenikapı’da taçlandırdı. 

15 Temmuz'da Darbeye karşı koymak için Şehitler Köprüsü’ne giden ve darbeci  hainlerce açılan ateş sonrası göğsünden vurularak Gazi olan Nevşehirli Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe'de Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldı.

Nevşehirli Kahraman Gazimiz Ersoy Kabaktepe mitinge katılanlardan büyük ilgi gördü.

Bir çok ünlü ismin katıldığı Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne Nevşehirli Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe de Cumhurbaşkanlığı'nın özel davetlisi olarak bu tarihi anlara tanıklık etti.

Gazimize Siyasilerimiz, Sanatçı ve Futbol dünyasının ünlü isimleri ve vatandaşlarımız geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Karadan, denizden, havadan, dünyanın her yanından “Biz buradayız” demek için gelen 5 milyon kişi, ay-yıldızlı bayrağın bu topraklarda ilelebet dalgalanacağını bütün dünyaya ilan etti. 

Nevşehirli Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe bol bol miting alanında selfie yaparak bu tarihi anı ölümsüzleştirdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.