banner461
banner195

Nevşehirli Gençler İlmihalle Buluşuyor projesi tamamlandı

Nevşehir merkez ilçede Safa Eğitim,Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Enderun Eğitim Vakfı Semerkand Buhara Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen Nevşehirli Gençler İlmihalle Buluşuyor projesi nihayete erdi. 

Nevşehirli Gençler İlmihalle Buluşuyor projesi tamamlandı
15 Mayıs 2017 Pazartesi 15:28

banner143
banner134
Nevşehir merkez ilçede Safa Eğitim,Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Enderun Eğitim Vakfı Semerkand Buhara Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen Nevşehir Valiliği, Nevşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü  Alemdar Derneği, Mahmut Sami Ramazanoğlu Vakfı, Hasan Emmi Çeküd, Kervansaray Vakfı tarafından desteklenen Nevşehirli Gençler İlmihalle Buluşuyor projesi nihayete erdi. 

Proje Nevşehir merkez ilçede tüm liselerde 9. Sınıf öğrencilerimize toplam 102 seminer  ve 9 Nisan tarihinde bir sınav yapılarak noktalandı. Sınav sonucu ilk kırka giren 40 kız ve ilk kırka giren 40 erkek öğrencilerimiz daha önceden söz verildiği gibi Çanakkale-Bursa gezisine götürüldü.

Geziye katkılardan Valimize, Belediye Başkanımıza, Milli Eğitim Müdürümüze ve İl Spor Müdürümüze  Safa Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Enderun Eğitim Vakfı ve Semerkand Buhara Eğitim Vakfı olarak teşekkür ederiz.

Ödül Töreniyle ilgili ilerleyen günlerde bilgi verilecektir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.