banner461
banner195

Nevşehirli Gençler Sabah Namazında Buluştu

Nevşehir İl Müftülüğü ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde Merkez Kurşunlu Camii’nde “Sabah Namazı Buluşmaları” programı gerçekleşti.

Nevşehirli Gençler Sabah Namazında Buluştu
03 Eylül 2016 Cumartesi 01:12

banner143
banner134
Programa Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat, vatandaşlar ve gençler katıldı.

Sabah namazı öncesi Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat’ın Yasin-i Şerif ve namaz surelerini okumasıyla başlayan program, namaz sonrası Kur’an kursu öğrencileri tarafından başta Niğdeli hemşehrimiz Ömer Halisdemir olmak üzere 15 Temmuz Vatan Şehitleri için okunan Hatmi Şerifin duası ile devam etti.

Nevşehir İl Müftüsü Öztürk yaptığı duada; “Din için, İman için, Ezan için, Bayrak için bunların ancak kendisiyle var olduğu VATAN için canlarını seve seve feda eden 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ruhlarını şad, makamlarını cennet eyle, ülkemizin her bir köşesinde hain tuzaklar ve patlamalar sonucunda şehit düşen kardeşlerimize rahmet eyle. Yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar ihsan eyle, gazilerimize acil şifalar ihsan eyle” dedi.

Elde edilen birlik ve beraberliğimizin daim olması dilekleri ile duasını tamamladı ve cami çıkışı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün hazırladığı çorba ikramı ile program son buldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.