banner461
banner195

Nevşehirli Minik Göktürk Başbakan'dan Oyuncağı Kaptı

AK Parti Genel Baskanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisince Düzenlenen mitinge katılmak Üzere geldiği Kayseri'de,Kendisini karşılayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Murat Göktürk'ün oğlu minik Salih'i kucağına alarak sevdi ve oyuncak verdi.

Nevşehirli Minik Göktürk Başbakan'dan Oyuncağı Kaptı
28 Nisan 2014 Pazartesi 15:38

banner143
banner134

Başbakan Erdoğan'ın çocuk sevgisi! Oyuncak verdi!

Kayseri de partisinin mitingine katılan  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, tören öncesinde kucağına aldığı Nevşehirli minik Salih e  oyuncak verdi.

Partisince Düzenlenen mitinge katılmak Üzere Kayseri'ye Gelen AK Parti Genel baskanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ı karşılayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Murat Göktürk'ün oğlu Salih Göktürk ü kucağına alarak onu öperek sevdi ve oyuncak araba verdi.

Başbakan Erdoğan ı karşısında görünce büyük mutluluk yaşayan Salih Göktürk te kendisine oyuncak araba veren Başbakan Erdoğan a teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
konya kayseri arasında bir yer nevşehir 3 dönemdir damadımız dır başkanımız bir teşekkürü çok gördü baş bakanımız ugramadan gitti nevşehirli nede olsa garanti oylar önümüzde bir torba samanımız eksik onuda başbakanımız yollar
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
nevşehire şapkamı koysam kazanırım zihniyetini kınıyorum. sayın başbakan kaç seçimdir nevşehire uğramıyor.