banner461
banner195

Nevşehirli Mobilyacılar, İstanbul'da Buluşacak

Nevşehir Marangozlar, Mobilyacılar ve Karoserciler Odası Başkanı Ramazan Korkmaz, Odamız 13-16 Mart tarihleri arasında İstanbul Tuyap Fuar alanında her yıl düzenlenmek de olan Kapı,Pencere,Cam Fuarına bütün üyelerinin katılmasında fayda olduğunu söyledi.

Nevşehirli Mobilyacılar, İstanbul'da Buluşacak
14 Mart 2013 Perşembe 13:53

banner143
banner134

 Odamız 13-16 Mart tarihleri arasında İstanbul Tuyap  Fuar alanında her yıl düzenlenmek de olan Kapı,Pencere,Cam Fuarına 14.03.2013 tarihinde bir ziyaret düzenleyecektir.

Bu fuarlarda oda üyelerimiz yenilikleri, aksesuar ve yeni malzemeleri,tanımaktadırlar. Esnaflarımızın Türkiye çapın da  marka olabilmeleri için gerekli teknolojik desteği  incelemeleri ve satıcıları tanımaları  açısından sürekli ziyaret düzenlemekteyiz .Gezilen fuarlara da yoğun talep göstermektedirler

 

 Gittiğimiz yerlerde esnaflarımız, şehrin,tarihi ve  turistik yerlerini gezerek ülkemizi tanıma fırsatı elde ediyorlar..Bu Fuardan istifade ederek çok çetin Çanakkale muharebelerinin yapıldığı Türkün çelik gücünün görüldüğü.1915 yılındaki en güçlü devletlerin geçemediği Çanakkale,Gelibolu şehitliği ziyaret edilerek şehitlerimizin ruhlarına fatiha okunacaktır.

 

Tüm kamu oyuna saygılarımla,

 

 

 

Ramazan KORKMAZ

BAŞKAN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
vedat ramazan kokmaz ilimizin değerli şahsiyetlerinden birisidir.allah yar ve yardimcisi olsun.başarilarinin daim olmasini dililyorum.