banner461
banner195

Nevşehirli Polisimiz Tunceli'de Şehit Oldu

Tunceli'den Acı Haber Geldi! Nevşehirli Polis Memuru Ali Rıza Güneş Şehit oldu.

Nevşehirli Polisimiz Tunceli'de Şehit Oldu
28 Ağustos 2015 Cuma 22:28

banner143
banner134
Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatarlı saldırı düzenledi. Saldırıda yaralanan Nevşehirli polis memuru Ali Rıza Güneş şehit oldu.

Tunceli'nin Nazimiye İlçesinde  kaymakam koruması olarak görev yapan Nevşehirli Şehit polisimizin Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yeşilöz (Cemel) Köyü nüfusuna kayıtlı, Şahin Güneş oğlu Ali Rıza Güneş olduğu ve  şehit oldu.

www.fibhaber.com olarak edindiğimiz bilgilere göre, Bu akşam saatlerinde Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'ne iki koldan sızan PKK'lıların İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Kaymakamlık lojmanlarına eş zamanlı olarak roketatar ve uzun namlululu silahlarla düzenlediği saldırıda kaymakam koruması Nevşehirli polis Ali Rıza Güneş şehit oldu.

Nevşehirli Kahraman polisimiz pkk'lı hain teröristlerle çatışarak şehit oldu ...


Bir süre PKK'lılarla tek başına çatışan Nevşehirli Yiğidimiz Kahraman polis memuru Ali Rıza Güneş, ağır yaralandı. Helikopterle Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülen Özel Harekat polis memuru Ali Rıza Güneş burada yapılan müdahaleye rağmen şehit oldu. Yaralı diğer 2 polisin ise durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Nevşehir'imizin ve Milletimizin Başı Sağolsun...

Bölgeden kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için hava destekli operasyon başlatıldı.

BAKARA-154: Allah yolunda öldürülenlere "ölüler" demeyin. Bilakis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız.Tunceli’de çatışma: 1 şehit, 2 polis yaralı

Tunceli’de çatışma: 1 şehit, 2 polis yaralı

Tunceli’de çatışma: 1 şehit, 2 polis yaralı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.