banner461
banner195

Nevşehirli Ülkücülerden Kan Bağışı

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı ve beraberindeki Ülkü Ocağı mensubu gençler Kızılay Nevşehir Şubesinin il merkezindeki tırında kan bağışında bulundu.

Nevşehirli Ülkücülerden Kan Bağışı
12 Ekim 2013 Cumartesi 10:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı ve beraberindeki Ülkü Ocağı mensubu gençler Kızılay Nevşehir Şubesinin il merkezindeki tırında kan bağışında bulundu.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici ve Ülke ocağı yönetimi ile Ülkü Ocağına mensup gençlerin katıldığı kan bağışında Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’de hazır bulundu.

Kan vermenin bir insanlık borcu olduğuna dikkat çeken Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “İlimiz merkezinde düzenlediğimiz kan bağış kampanyalarına destek olan Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici başta olmak üzere tüm gençlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkü Ocağı olarak toplumuzun her türlü hassasiyetlerine duyarlı olduklarını kaydeden Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, Kızılay Nevşehir Şubesinin düzenlediği bu tür etkinliklere ilimizde yaşayan 7’den 70’e herkesin destek olması çağrısında bulundu.

Nevşehir Ülkü Ocaklarının kan bağışında yaklaşık 50 genç bağışta bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 5 yıl önce
aferin gençler