banner461
banner195

Nevşehirspor Yönetimi’nden Belediye Başkanı Ünver’e Taziye Ve Teşekkür Ziyareti

Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Necmi Cantekin başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e taziye ve teşekkür ziyaretinde bulundular.

Nevşehirspor Yönetimi’nden Belediye Başkanı Ünver’e Taziye Ve Teşekkür Ziyareti
04 Kasım 2013 Pazartesi 16:44

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik  ve Spor Kulübü Başkanı Necmi Cantekin başkanlığında yönetim kurulu üyeleri Sedat Cantekin, Mehmet Bıyık, Duran Sütveren, Tahsin Altuncu, Metin Kuşcu, İmdat Dönmez ve Hasan Alptekin, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ettiler.

Ziyarette geçtiğimiz günlerde vefat eden Belediye Başkanı Hasan Ünver’in annesi Ruziye Ünver’in ölümünden duydukları üzüntüyü dile getirerek, baş sağlığı dileklerini ileten Nevşehir Gençlik   ve Spor Kulübü Başkanı Necmi Cantekin,Ünver’e kulübe yaptığı katkıların yanı sıra, Nevşehir’e hizmetlerin kazandırılmasından dolayı  da teşekkürlerini iletti. 
Nevşehir Belediye Başkanı  Hasan Ünver’de Nevşehir’e yönelik sevginin bir sevdaya dönüştüğünü dile getirerek “ Hiçbir zaman,hırsım aklımın önüne geçmedi . Hizmetlerin götürülmesi noktasında parti ayrımı yapmadım . Bende çalışmak için sadece azim var. Zengin-fakir,partili-partisiz ayrımına gitmeden hizmet ürettik. Yeniden Belediye Başkanlığı için aday adayı olmam noktasında da büyük bir talep oluştu,bu halkımızdan gelen istekleri de geri çeviremezdim. Allah nasip ederse yeniden bu şehir insanlarının emrinde olurum. Özellikle son yıllardaki yatırımlarla da beraber 1 milyar 500 milyon TL’ lik bir yatırımı şehrimize kazandırmayı ,halkımızın da desteği ile başardık.  İnşaallah yeniden görev verildiğinde de 2-2.5 yıllık bir süreçte de 1 milyar 250 milyon TL’lik daha bir yatırım hedefimiz var. “dedi.
Nevşehir Gençlik  ve Spor Kulübü Başkanı Necmi Cantekin ziyarette daha sonra,Belediye Başkanı Hasan Ünver’e kulübe ve Nevşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.