banner461
banner195

Nevşehirspor'dan Ligin İkinci Yarısından Beklentiler Büyük

BAL Liginde ikinci yarının başlamasına bir hafta kala Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, takımın ikinci yarıdaki performansından ümitli olduklarını dile getirdi.

Nevşehirspor'dan Ligin İkinci Yarısından Beklentiler Büyük
15 Ocak 2016 Cuma 12:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) BAL Liginde ikinci yarının başlamasına bir hafta kala Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, takımın ikinci yarıdaki performansından ümitli olduklarını dile getirdi.

Ligin ikinci yarısında takımın keyif veren bir futbol sergilemesini beklediklerini söyleyen Yetişir, “İnşallah ikinci yarıya daha iyi ve güçlü geleceğiz. Keyif veren bir takım olmasını istiyoruz. Takımımızda ve futbolcu arkadaşlarımızdan hocalarımızdan yüksek performans bekliyoruz. Biz güçlü şehiriz. Ne olursa olsun, ne badireler atlatsak ta bizler güçlüyüz. Bizler yönetimimize güveniyoruz. Bizler zaten hep güvendik yönetimimize, başkanımıza. Şahsımı hiç gereksiz yerde sağda solda eleştirseler de önce aynaya kendilerine iyi bakacaklar. Bana ve bize laf değil icraat yapacaklar. Çünkü ben konuştun mu adamın omurga kemiklerine kadar sızlatırım. Ben şahsım ve biz ne günler gördük. Oralardan geldik. Gün gelirse konuşurum. Hiç kimse kendi egosunu tatmin etmesin. Bizim şehrimiz bu kadar ucuz değildir. Önüne gelen her şeyi yapacak ve yazacak bu devirde herkes ektiğini biçer yaptığını çeker. Kimse sansar olmasın yeter ki ben her şeyin farkındayım kimin ne niyette olduklarını biliriz. Bütün yeni transferlerimiz hayırlı olsun” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.