banner421
banner461
banner195

Nezen Germiyen Cinayeti Çözülüyor...

1 Aralık 2012’ten beri kayıp olan ve cesedi bulunan Nezen Germiyen cinayetindeki son gelişmeler ...

Nezen Germiyen Cinayeti Çözülüyor...

banner143
Nezen Germiyen'in Katilim Kim...
İlgili Galeriye Git
banner134
ESRARENGİZ NEZEN GERMİYEN CİNAYETİNDE SON GELİŞMELER... FİB Haber/Özel 01 Aralık 2012’den beri Nevşehir de kayıp olan ve cesedi bulunan Nezen Germiyen cinayetindeki son gelişmeler .

 Bağ evinde Nezen’i tüfekle bekleyen kim ? www.fibhaber.com

Nezen Germiyen’in kaybolduğu günü arkadaşı anlattı : 
Nezen Kaybolmadan 10 gün Önce Ahmet Ağaç’ın uyuşturucu getirdiğini Murat Karaman Ve Hüseyin Germiyen’den saklamasını istediğini  , bu olaya şahit olan Nezen  , arkadaşına anlatıyor ve “ Ahmet Ağaç’dan kortugunu , hapisten çıkınca onu kaçıracağını İstanbul’a götüreceğini söylüyor.

Nezen arkadaşına bu olayı anlattıktan 1 hafta sonra kayıp oluyor.Kahvede Hüseyin’e karşı uyuşturucu kullanmaktan ve satmaktan büyük tepki almasına rağmen uyuşturucu olayını yalanlıyor.

Ahmet  Agac’a özel ilgisi olan Nezen kuzenlerine uyuşturucu kullandığını söylüyor ve hapları gösteriyor.Bu olaya şahit olan halası babasını arıyor ve babası bu olayı Nezen’e yansıtıyor.Nezen’’Kullanmıyorum’’dedikten sonra konuyu babası kapatıyor bir dahada bu olayın üzerine düşmüyor.

 

KAYBOLMADAN 1 GÜN ÖNCE!!

Nezen’in komşusunun iddalarına göre ‘’kaybolmadan bir gün önce beraberdik Sema ve Zeynep’te yanımızdaydı,annemi kandırıp yarın sınav var diye Mehmet’le buluşucam dedi.’’

Haftada 1-2 saat gece 00.00-01.00 arası bağ evine gidip bira ve uyuşturucu kullanıyordu.

İSMİ GEÇEN MEHMET ATAK KONUŞTU!

Hilal adında arkadaşım vardı,Nezeni onun yanında gördüm.Hilal’e söyledim oda bizi Nezen’le tanıştırdı.

3 ay Nezenle beraber çıktık.Erkek arkadaşları çoktu ve sürekli onlarla buluşuyordu.2 Kere Hilal,Rıfat,Nezen bağ evine gittik.Ayrıldıktan sonra hiç görüşmedik.Benim sevgilim vardı ve bana mesaj attı ,Nezen’le buluşmadım.

 

ARKADAŞI CEMİL NE DEDİ?

İnternet kafede çalışıyorum ve Facebook’tan beni eklemiş,bana tanışalım diye mesaj attı.Bizde tanıştık.Nezenle ilk ben arkadaş oldum ardından Rıfat ve Mehmet’le tanıştı.Yüz yüze 1 kere Ilıca Parkında buluştuk.

Haber: FİB

 Haber.Com / Muhabir : Şeyma ALPTEKİN - Bahar AĞAÇDELEN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hayriye - 3 yıl önce
allah böyle yazanlarınhepsinin belasını versin onun ahı sizlere uğrasın