banner461
banner195

Nezen Germiyen Cinayetinde Flaşşş!

13 Yaşında bir cinayete kurban giden Nezen Germiyen cinayetiyle ilgili Ahmet Taşkın Müge anlı nnın programında önemli açıklamalarda bulundu…

24 Mayıs 2013 Cuma 12:53

banner143
NEZEN GERMİYEN OLAYINDA FLAŞ!!!
İlgili Galeriye Git
banner134

 AHMET TAŞKIN'IN ''ŞUANA KADAR GİZLEDİM AMA EMNİYETE ARTIK SÖYLEYECEĞİM'' DEDİĞİ BİLGİLER NE ?

Videosu birazdan FİB Haber de…


İsterseniz Gelinen bugüne kadar yaşanılan olayı tekrar hatırlayalım...
Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Nezen Germiyen’in Cesediyle İgili Gelişmeler
Müge Anlıprogramına kızlarının bulunması için katılan acılı aile kızlarının öldü iddiası ile sarsıldı. Nezen Germiyan ölü olarak bulundu iddiası küçük kızın ailesinin yüreğini dağladı.Uzmanlar konu ile ilgili Aileyi Suçluyor.
tv ekranlarında seyirci ile buluşan Tatlı Sert programında kayıp olan bir kişi daha bulundu. Nevşehir’de  bulunan bir cesedin Müge Anlı’nın programında aranan Nezen Germayan olduğu iddia edildi.

BU İDDİA KESİNLEŞTİ. ÖLÜ BULUNAN KİŞİ NEZEN GERMİYEN!!!

Şimdi Nezen Germiyen oraya zorla mı götürüldü yoksa kendi isteğiyle mi sorusu soruluyor. Uzmanlar öyle kayalık bir yere Nezen Germiyen'in cesedinin taşınmasının çok zor olacağını, bu nedenle Nezen'in kayalıklarla götürülüldüğünü ve orda öldürüldüğünü düşünüyorlar.

Öte yandan katilin kim olduğuyla ilgili Nezen'in annesi ve Nurdagül Hanım'ın ifadeleriyle ilgili halk çelişkiler olduğunu belirterek, annesi veya Nurdagül Hanım'ın katilin kim olduğunu bilebileceğini savunuyorlar
17 Mayıs 10.35 itibariyle Nevşehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olay yeri inceleme ekipleri cesedin bulunduğu notkada inceleme yapacaklar. Naaş iki kayalığın arasında bulunmuştu. Eşgal olarak bulunan cesedin Nezen Germiyan'a çok benzediği belirtiliyor. 

Nevşehir'de dün Balcın köyü yakınlarındaki boş bir arazide bir genç kız cesedi bulunmuştu. Cesedin 5 aydır kendisinden haber alınamayan Nezen Germiyen isimli genç kıza ait olmasından şüphe ediliyor.

 Otopsisi için bulunan genç kız cesedi hiç zaman kaybedilmeden Adli tıp kurumu İstanbul a gönderildi …

Şuan Murat beyin evinde arama yaptıktan sonra Murat beyin eşi emniyet müdürlüğüne götürüldü. 

13 yaşındaki küçük kız çocuğu uzun bir süredir kaybolmuştu. Ailesi küçük kızlarını bulmak için polise başvurmuş ve ardından seslerinin daha fazla kitleye ulaşması için Tatlı Sert programına konuk oldu.

Nezen Germiyan 4 aydır kayıptı. programa katılan bir kişi küçük kızın Bartın'da olduğunu iddia etmişti.

Olay ile ilgili olarak adı geçen Ahmet Taşkın ise kendisine yönelik olarak yapılan iddiaları yalanladı. Ahmet Taşkın konu ile ilgili olarak şunları belirtti:

’’Sürekli sana bir şey söylecem diyordu. Bende benden uzaklaşsın diye görüştüm. Toplamda yarım saat görüşmedim, bana numarasını vermişti bir kez mesaj yazdım bir daha yazmadım . Beni bir daha arama dedim’’
Programa katılan uzmanlar kızın evden kaçması ile ilgili aileyi suçladı. Uzmanlar Genç kızın annesinin kendisine bakirelik testi yaptırarak evden kaçmasına yol açtığını iddia ederek ’ kızın gururu kırılmış’ ifadesini kullandı.

Adli tıp merkezinden gelecek bilgilere gözler çevrilirken diğer taraftanda Nezen in katil yada katilleri aranıyor...Ve Müge anlı nın programında bugün kafalarda oluşan soru işaretleri:

Edinilen bilgilere göre Savcılık olay ile ilgili soruşturma başlattı. Polis olayı dört bir yandan araştırıyor. Katill beya katiller halen bulunmadı. bu soru  Nezen'in yakın tanıdıklarını şüpheye götürüyor.
NEZEN GERMİYEN'İN KATİLİ KİM ?

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SÜLEYMAN ÇAKAN - 5 yıl önce
ki̇li̇t annesi̇di̇r bence o konuşursa düğüm çözülecek.
Avatar
ecem aydoğan - 5 yıl önce
annesi birşeyler gizliyor bence
Avatar
ecem aydoğan - 5 yıl önce
bulsunlar artık şu katilleri
Avatar
salih karsit - 5 yıl önce @ecem aydoğan
bence annesi ve yanindaki kadin katilleri.
Avatar
adsıs - 5 yıl önce
annesi başta
Avatar
ece kunt - 5 yıl önce
bence anne kendini sıyırmaya çalışıyo
Avatar
avni ay - 5 yıl önce
bence annesi bişeyler saklıyo yılanın başı o
Avatar
tunahan k - 5 yıl önce
şüpeli herşey olabilir bence belki babasıda olabilir ...