banner461
banner195

Niğde fuarı 01-04 Eylül tarihlerinde düzenlenecek

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı komşu ilimizde düzenlenecek olan tarım fuarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Niğde fuarı 01-04 Eylül tarihlerinde düzenlenecek
09 Ağustos 2016 Salı 13:33

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı komşu ilimizde düzenlenecek olan tarım fuarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.
Açıklamada; “Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Dünyada ve ülkemizde yapılan tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknolojiyi üretenler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda Niğde’de Pazartesi Fuar alanında 01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında Niğde Tarım Fuarı 2016 Niğde Tarım ve Hayvancılık Fuarı 300 firmanın katılım ile organize edilecektir. Fuarın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin, hayvancılık sektörünün sektördeki gelişmeleri makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır. Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçerdöverler, toprak işleme, ekim dikim Makineleri, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır” denildi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.