banner461
banner195

Niğde Şehidi Cenazesine Nevşehir Milletvekilleri de Katıldı.

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz, memleketi Niğde'de toprağa verildi. Cenaze törenlerine Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk'te katıldılar.

Niğde Şehidi Cenazesine Nevşehir Milletvekilleri de Katıldı.
11 Eylül 2012 Salı 10:59

banner143
banner134

 Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz, memleketi Niğde'de toprağa verildi. Cenaze törenlerine Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk te katıldılar.

 Şırnak Beytüşşebab da mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz ün cenazesi Niğde Ulukışla ilçesi Çiftehan Beldesinde düzenlenen törenle defnedildi.Cenaze törenine Nevşehir Milletvekilleri Sayın Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih Açıkgöz katıldılar. Sonrasında şehidimizin ailesine taziyede bulundular.Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Mezra beldesinde arazi arama ve tarama faaliyeti sürdüren askerlerin geçişi sırasında, Pkk'lılar tarafından önceden yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan uzman onbaşı Gökhan Öz'ün baba ocağına ateş düşmüştü.Şehitlerimize Allahtan rahmet Ailesi ve Yüce Türk Milletine başsağlığı diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.