banner461
banner195

NÖGED 'den Afyonkarahisar Patlamasına Başsağlığı

NÖGED Yönetim Kurulu Başkanı, Afyonkarahisar'daki askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada ölenler için baş sağlığı diledi.

NÖGED 'den Afyonkarahisar Patlamasına  Başsağlığı
06 Eylül 2012 Perşembe 12:45

banner143
banner134

 NÖGED Yönetim Kurulu Başkanı, Afyonkarahisar'daki askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada ölenler için baş sağlığı diledi.

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Afyonkarahisar'daki askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan askerler için baş sağlığı diledi.

Taşğın, yaptığı yazılı açıklamada, Afyonkarahisar'daki askeri mühimmat deposunda el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonucunda, 25 askerin şehit olduğunu hatırlatarak, hakkın rahmetine kavuşan şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabır, yaralılara acil şifalar diledi.

 

Taşğın, "Milletimiz, geçmekte olduğu bu büyük millet olma sınavını dün olduğu gibi bugün de başaracaktır ve acılarla yoğrulan Türk Milleti kendine bu acıları yaşatanları merhameti ile boğacaktır" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.