banner461
banner195

NÖGED Gerekeni Yaptı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kapadokya Dedeman Otel’de düzenlenen iftar yemeğinin davetlisi olarak Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ve Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Ergen katıldı.

NÖGED Gerekeni Yaptı
22 Ağustos 2013 Perşembe 16:06

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kapadokya Dedeman Otel’de düzenlenen iftar yemeğinin davetlisi olarak Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ve Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Ergen katıldı. 1 Ağustos tarihinde Genel Kurulunu yapan Türkiye'nin en büyük işadamı örgütü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) başkanı Rıfat Hisarçıklıoğlu’nunda katıldığı iftara ayrıca Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ve üç bine yakın iş dünyasının önemli isimleri davetliler arasında yerini aldı.
İftar sonrası yapılan konuşmaların ardından Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında devam edilen toplantıda TOBB başkanı Rıfat bey’e ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Arif bey’e hediyelerini takdim eden Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yeniden TOBB başkanlığına seçilen Rıfat Hisarçıklıoğlu’na ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına yeniden seçilen Arif Parmaksız ve ekibine başarılar dilerken Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneğine (NÖGED) yapmış oldukları yardımlardan dolayı bütün mazlum ve mahzun insanlar adına teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emine dur - 5 yıl önce
hayırdır ne iftarı?????