banner461
banner195

NTSO Başkan Adayı Zağlanmış’tan Parmaksız’a Eleştiri

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Yakup Zağlanmış, geçtiğimiz günlerde TOBB Genel Merkezinde yaşadıkları ilginç bir anıyı anlattı.

NTSO Başkan Adayı Zağlanmış’tan Parmaksız’a Eleştiri
13 Mayıs 2013 Pazartesi 11:01

banner143
banner134

 Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un hazırlayıp sunduğu programa konuk olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı M. Yakup Zağlanmış, ilginç açıklamalarda bulundu.

At Sahibine Göre Kişner Derler

Yıllardır Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı M. Arif Parmaksız’ın hep kendisini ve kendi yaptıklarını ya da yapmak istediklerini gündeme getirdiğini söyleyen Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı M. Yakup Zağlanmış, “At Sahibine göre kişner derler. Yıllarca Oda Başkanı Sayın Parmaksız hep kendi isteklerini, kendi düşüncelerini, kendi yapmak istediklerini gündeme getirdi. Nevşehir ticaret ve sanayi odasının sadece ondan ibaret olmadığını biz hep söyledik. Ama dinletemedik. Haliyle yönetimde, meclis olarak ta kendisine laf geçiremedik. Hatta mescit yaptıralım odaya dedik. Olmadı” dedi.

Nevşehir’i Bağ Evi Olarak Kullanıyor

Parmaksız’ın Ankara’daki görevleri nedeniyle haftanın sadece bir iki günü Nevşehir’e zaman ayırabildiğini, Nevşehir’deki ticaret ve sanayi odası üyelerinin sorunlarıyla tam anlamıyla ilgilenmediğini dile getiren Başkan Adayı M. Yakup Zağlanmış, “Parmaksız Nevşehir’i adeta bağ evi gibi kullanıyor” açıklamasında bulundu.

TOBB Genel Merkezinde Yüzümüze Bile Bakmadı …

Başından geçen ilginç bir olayı da paylaşan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Yakup Zağlanmış, Geçtiğimiz günlerde beraberinde bulunan iş adamları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine yaptıkları ziyaret esnasında TOBB Binasında bulunmasına rağmen Ticaret odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ın, yıllarca kendisiyle omuz omuza çalışan iş adamlarının yüzüne bile bakmadığını da iddia etti. Zağlanmış, “Adam Allahın bir selamını bile yıllarca aynı mecliste, aynı yönetimde bulunduğu iş adamlarından esirgedi” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaan yılmaz - 5 yıl önce
boş bir sataşma yuvarlak konuşarak ucu açık sözlerle propaganda yapma devri demirelle kapandı ne istedinizde olmadı onu real bir şekilde koy ortaya mescitmi yaptırmadı tamm o kadar büyük bir meclissiniz bir cami yaptırın sizin meclis üyelerinizin kaçının iş yerinde mesciti var ayrıca dini alet etmeyin kardeşim yeter dinimizi alet etmeyin işinize bakın ben parmazsızı sevmem ama adama rakip çıkmışın sana niye selam versin sen verdinmi gittinmi yanına boş boş konuş yer bizim millet
Avatar
sayın - 5 yıl önce
başkan vekili sen ticaret odası ile hiç ilgilenmiyorsun galiba şirketime yetki belgesi alya gitiğimde namaz kılmak istedim sordum 2 nci katta çok güzel bi mescit vardı. senin haberin yok galiba yada yanlı yazıyorsun gel istediğin zaman namazını kıl
Avatar
yakup bey - 5 yıl önce
cumaya gitmeyi bilmeyenlere ders verecez inşallah artık yenilik gelecek...