banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız 23 Nisan Mesajı Yayımladı

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız“Çocuklarımıza Verdiğimiz Değer, Geleceğimize Verdiğimiz Değerdir” dedi.

NTSO Başkanı Parmaksız 23 Nisan Mesajı Yayımladı
22 Nisan 2015 Çarşamba 14:24

banner143
banner134

 NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız:

“Çocuklarımıza Verdiğimiz Değer, Geleceğimize Verdiğimiz Değerdir”Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız 23. Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle yazılı bir mesaj yayınlayarak tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Türk Milleti’nin Çocuklara verdiği değerin bir göstergesi olduğunu belirten Parmaksız, “Çocuklarımıza verdiğimiz değer, geleceğe verdiğimiz değerdir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Bayramı’nı kutluyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
arif parmaksız birgnlüğüne yarın mehmet varolu koltuğuna oturt hevesini alsın . zaten hevesini almazsa diğer dönemesenın koltuğa aday olacak :):) beldıye olmadı vekıllık olmayacak. ee nere kaldı ya bizim herikli mahalleye muhtar yada senın hıc bı iş yapmayan tıcaret odana başkan ...... sen bilin arıf parmaksız bence bırgun oturt. koltuga. hevesı geçsin