banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız Antalya-Kapadokya Seferleri Hayırlı Olsun sırada İzmir Seferleri Var‏

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Anadolujet’in NTSO garantörlüğünde başlattığı Antalya-Kapadokya uçak seferlerinin Antalya’ya gelen turistlerin Kapadokya Bölgesi’ne transferini sağlayarak bölge turizmine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

NTSO Başkanı Parmaksız Antalya-Kapadokya Seferleri Hayırlı Olsun sırada İzmir Seferleri Var‏
03 Nisan 2015 Cuma 12:16

banner143
NTSO Başkanı Parmaksız Sırada İzmir Seferleri Var‏
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız:  “ANTALYA- KAPADOKYA SEFERLERİ HAYIRLI OLSUN  İZMİR SEFERLERİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Anadolujet’in  NTSO garantörlüğünde başlattığı  Antalya-Kapadokya uçak seferlerinin  Antalya’ya gelen turistlerin Kapadokya Bölgesi’ne  transferini sağlayarak bölge turizmine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

NTSO Yönetim Kurulu Parmaksız, yeni başlayan Antalya-Kapadokya uçak seferleri ile  Antalya lokasyonlu yerli ve yabancı turistlerin Kapadokya Bölgesi’ne  çekilmesinin hedeflendiğini belirterek, “Turizm firmalarımızın, otellerimizin ve diğer turistik firmalarımızın uzun zamandır bizden istediği bu seferlerin gerçekleşmesi ile Kapadokya Bölgesi yeni tur paketi programlarına dahil edilecek ve bölgeye gelen yerli ve yabancı turist artacak. Anadolu Jet yetkilileri ile  İzmir-Kapadokya uçuşları için fizibilite çalışmaları başlattık. Bu konuda çalışmalar sürüyor  hedefimiz Türkiye’de turist sayısı fazla olan her ilden Kapadokya Bölgesi’ne  düzenli uçuşların sağlanabilmesi.” Şeklinde konuşarak Nevşehirliler ’in de bu uçuşlara sahip çıkacağına inandığını sözlerine ekledi.

Öte yandan  uçuşların kamuoyuna tanıtılması için  NTSO Genel Sekreterliği ve THY tarafından etkin çalışmalar yürütülüyor. NTSO Antalya-Kapadokya karşılıklı uçuşların başladığını afiş ve üyelerine attığı mesajlarla duyururken, THY yurtdışı uçuşlarında ise Kapadokya Bölgesi ve Kapadokya- Antalya Uçuşlarının tanıtımı yapılıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BİR BİLEN - 3 yıl önce
eyyyyyyyy oda ne iş yapar ne işe yarar diyenler görüldüğü gibi ticaret odası yine memleket sevdalısı olduğunu bir kez daha göstermiştir.
saolasın arif başkanım
Avatar
m.cansu - 3 yıl önce
cok tessekürler ntso. insallah vekiller bu olayı kendilerine sahiblenmezler.zaten cıkıpta biz sunu yaptık bunu yaptık diyemiyorlar.
Avatar
meterisli - 3 yıl önce
saol başkan eline sağlık senden şanına yakışır daha iyi hizmetler bekliyoruz
Avatar
Teşekkürler - 3 yıl önce
geçenlerde bi işimiz düstü sağolsun ismini söyledik tel.açmadan isimiz halloldu sagolasin arif baskan allah razi olsun...izmiride baslatin insallah vekil ve belediye baskanida kapimiz halka acik desin dursunlar kapiniz ne tarafta
Avatar
ali - 3 yıl önce
syın başkan yaptıgınız güzel iş ama aksaray bizim yarımız kadar nufusa sahipken beş katımıza çıktı.ya tam anlamıyla organize sanayimiz bile yok. nufusu artıracak işler yap başkan. ilimizde teşvik getir başkan sanayimiz büyüsün başkan.....
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
sayın başkan arif parmaksızın nevşehire vermiş olduğu hizmetlerin 10da birini ne vekiller nede belediye baskanı vermiştir herkez kimin neler yaptığının farkında allah i̇şi̇ni̇ rast geti̇rsi̇n başkan