banner461
banner195

NTSO ve NTB Üyeleri Bayramlaştı

Nevşehir Protokolü ve Siyasiler NTSO ile NTB Bayramlaşmasında Buluştu

NTSO ve NTB Üyeleri Bayramlaştı
26 Eylül 2015 Cumartesi 11:30

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de en çok ilgi gören bayramlaşma programlarından biri de Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ile Ticaret Borsasının birlikte gerçekleştirdiği program oldu.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ve Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’da katıldı.

Programa daha sonra Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk’ün yanı sıra Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, CHP’li Nevşehir Milletvekili adayları Fahri Ertik, Mehmet Seyhan Duru ve Fulya Altınsoy, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit ile Merkez İlçe Başkanı Süleyman Özbek ile Milletvekili adayları Uğur Keleş ile Ali Merve Işık, BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş ile Milletvekili adayı Yavuz Başaran da katıldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkanı Seyit İnce ile çok sayıda iş adamını buluşturan Ticaret ve Sanayi odasında programa katılanlara çay ve baklava ikramında da bulunuldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.