banner461
banner195

NTSO Yönetiminden GTİ Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız'a Ziyaret

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Gümrük ve Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen M. Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.

NTSO Yönetiminden GTİ Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız'a Ziyaret
20 Mart 2015 Cuma 13:44

banner143
banner134
 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri  Gümrük ve Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi Yönetim Kurulu  Başkanlığı’na yeniden seçilen  M. Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.

NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli, Cengiz  Yıldız Yönetim Kurulu  Üyeleri  Ahmet Tok, Ahmet Ergün,Yüksel  Babaoğlu,Hakan Kavas,  İrfan Karaca,Kemal Güner, Serhat Cantekin , Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan’dan oluşan grup  GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

NTSO Meclis Başkanı  Seyit İnce ve  NTSO Muhasip Üye İrfan Karaca GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a çiçek taktim ederken,  Parmaksız’ı yeniden GTİ Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildiği için kutladı.

NTSO Meclis Başkanı  Seyit İnce,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ait en büyük şirket olan GTİ’ye Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ın kuruluşundan bu yana başkanlık etmesinin gurur verici olduğunu belirterek Parmaksız’a başarılar diledi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu  ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, hiçbir başarının tesadüf olmadığını  belirterek,  “Ancak bu başarıda sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın büyük katkısı var.” Dedi.

Ziyaret   Nevşehir’de çözüm bekleyen  problemler ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantı ile sona erdi .


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 3 yıl önce
sayın başkanlar esnaf kan aglıyor.ekonomi adına bişey yapsanız artık.
Avatar
nevsehırlı - 3 yıl önce
resim güzelde icraat yok
Avatar
vatantaş - 3 yıl önce
onu hükümet yapmalı
Avatar
TUZKÖYLÜ - 3 yıl önce
esnaf kan ağliyor her taraf bim 101 dolmuş buna 1 kişi çikipta yeter diyen yok nevşehirli esnaflar iş yok diye ağliyor paralarda dişari gidiyor durdurun bu 101 i bimi yeter artik
Avatar
ESNAPLAR - 3 yıl önce
aldiginiz para haram olsun yaziklar olsun esnafa yazi gödermi̇ni̇ bi̇li̇rsi̇ni̇z allah rizasi i̇çi̇n bi̇rde esnafin derdi̇ni̇ di̇nleyi̇n her taraf yabanci olmuş para dişari akiyor
Avatar
Nevşehir'li - 3 yıl önce
maşallah güzel foto ticaret ve sanayi anlamında bu memlekete ne yapmışlar veya nelere engel olmuşlar yazık.
Avatar
murat ulutaş alanya - 3 yıl önce
maşallah kurtlar vadisi konseyi kurulmuş aranızda birkaç kişi eksik boğazlı rıdvan ağa,paşa hasan onlarda olsalardı konsey tam olurdu
Avatar
imparator brütüs - 3 yıl önce
ah ben başkan olacaktımki,halbuki ağaya da demiştim