banner421
banner461
banner195

NTSO’da Proje Döngüsü Eğitimi Düzenlenecek

Ahiler Kalkınma Ajansı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 25-26 Şubat 2016 tarihlerinde NTSO Eğitim Salonunda Proje Döngüsü Eğitimi verilmesi planlanmakta.

NTSO’da Proje Döngüsü Eğitimi Düzenlenecek

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Ahiler Kalkınma Ajansı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 25-26 Şubat 2016 tarihlerinde NTSO Eğitim Salonunda Proje Döngüsü Eğitimi verilmesi planlanmakta.

Bu konuda açıklama yapan NTSO Genel Sekreteri İ.Hakkı Aydoğan, “Malumunuz Ahiler Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Mali Destek Programı çağrısına çıkmış durumdadır. İlimizden yapılan proje sayısında istenilen seviyelere gelmemiz ve Ajans desteklerinden ilimizin hak ettiği payı alabilmesi için proje yazma becerilerimizin artırılması gerekmekte. Bu amaçla Ahiler Kalkınma Ajansı ile işbirliğinde 25-26 Şubat 2016 tarihlerinde Odamız Eğitim Salonunda Proje Döngüsü Eğitimi düzenliyoruz. “KOBİLER Bu Destekle Büyüyor” sloganı ile proje çağrısına çıkan Ahiler Kalkınma Ajansı desteklerinden; büyümek, işini geliştirmek isteyen üyelerimizin de faydalanması  en büyük temennimiz. Destekler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve proje yazma becerisini artırmak isteyen bütün üyelerimizi bu eğitimlere davet ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.